8 wierny i znaku rezerwy znakiem stosowania przepisów, które będzie kwestionować swoje

Główna » Systemy obrotu » 8 wierny i znaku rezerwy znakiem stosowania przepisów, które będzie kwestionować swoje
Wysłany przez:
forex-generator

proponuję zrobić ich kopię i umieścić je w swój handlowe pamiętnik lub taśmy je na biurko, tak, że będziesz zawsze pamiętać, aby podążać za nimi.

towarowej handlu Załącznik nr 1 ~ ograniczyć straty

nigdy nie pozwól, aby twój strat wymknąć się spod kontroli. Jest to jedna z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby upewnić się, że są skuteczne. Straty mogą opróżnić emocjonalnie i pomoże zmniejszyć twój kapitał początkowy, łamiąc podstawowe cele w handlu – w celu ochrony swojego kapitału. Jeśli można zrobić zasobnych traderów uzupełnić swój sukces w jednym, wielu by wyróżnić to reguła.

towarowej handlu Załącznik nr 2 do ~ niech twoje zyski rosną

ręka w rękę z pierwszą zasadą jest drugim ~ niech twoje zyski rosną. Twój handlowy plan będzie można dokonywać zyskownych transakcji za mniej niż połowę czasu. W ten sposób, należy upewnić się, że kiedy osiągniesz zysk, można uzyskać jak najwięcej z przejścia w magazynie. Niektóre trendy, będzie czas, aby się rozwijać, i trzeba czekać, aż zobaczysz wysoko w promocji osiągnięty, a następnie odwrócony kierunek, zanim będzie rozważyć o zamknięciu pozycji. Na razie nie widać, wręcz przeciwnie, nie będziesz wiedział, jeśli akcja pójdzie wyżej. Pamiętaj, że twój mały zysk musi przeważyć szkody.

towar giełdzie Załącznik nr 3 ~ śledzić trendy

w handlu, trendy jedynymi przyjaciółmi, które masz. Zawsze inwestuj w trendzie! Nigdy nie należy próbować określić dno na giełdzie lub czas nagrania, używać ten podejście. Jeśli to zrobisz, możesz być uruchomiony jako akcje nadal na swojej drodze w dół. Tam często duża siła i impuls do pracy, gdy drążek porusza się w dowolnym kierunku, zwłaszcza, gdy trend w dół. Nie próbuj z nim walczyć. Po co kupować coś, co porusza się w złym kierunku w nadziei, że uda się z powrotem obok twojego poziomu?

towarowej handlu Załącznik nr 4-nie Переторговатьw tym

nie handel dla handlu. Nigdy nie należy używać siły do działania. Jeśli nie jesteś zadowolony któreś z twoich potencjalnych transakcji, to nie otwieraj pozycji. To dojrzałe rozwiązanie dla tego, gdy warunki nie do końca ma rację, a ty nie będziesz handlować z niewłaściwych powodów.

towarowej handlu Załącznik Nr 5 ~ Nigdy nie działają na napiwek

kto nie zareagował na radę usłyszeli od kogoś na zapas, który, podobno, udać się na Księżyc i nigdy nie wróci? Nigdy nie róbcie na radę; porady rzadko są dobre. Najgorsza część porad polega na tym, że prawdopodobnie trzymać się handlować, nawet wtedy, gdy bezpieczeństwo zaczyna głową. Będziesz bardziej skłonni łamać zasady handlu, znaku rezerwy i aplikacji nie zmniejszyć swoje straty z powodu “wiarygodnych” informacji, które usłyszeli o przyszłej akcji. Zamiast handlować na porady, masz pewność we własnym zakresie.

towar giełdzie Załącznik nr 6 ~ zawsze handel płynności akcji w tym

to jest okropne uczucie bezradności, aby być zatrzymany z zapasem, co jest potrzebne, aby zamknąć, Bo brakuje klientów na rynku. Płynność-to zdolność do handlu bezpiecznie bez szkody dla jego cena rynkowa. Zawsze jest zapotrzebowanie na płynność w papiery wartościowe, zanim zdecydujesz się handlować nimi, i nigdy nie będzie zatrzymany z zapasem.

towar giełdzie Załącznik nr 7 ~ zapisać pozycji small

gdy handlujesz, należy rozumieć i zarządzać ryzykiem w celu osiągnięcia długoterminowego sukcesu. Jeśli chcesz całkowicie uniknąć ryzyka, to nie robią żadnych pieniędzy w dowolnym rynku finansowym. Jeśli jesteś gotów wziąć na siebie pewne ryzyko, to sterowanie i kontrola tego ryzyka będzie mieć kluczowe znaczenie. Jednym z najlepszych sposobów, aby to zrobić, aby upewnić się, że masz, i używać, dobry rozmiar pozycji modelu. Model ten gwarantuje, że nie popełnili zbyt wiele swojego kapitału handlowego w jednej pozycji, co pozwala spreaD twój ryzyko w kilku pozycjach.

towarowej handlu Załącznik nr 8-NIE kupić coś, bo wygląda tanio

jeśli akcja jest tanie, być może bardzo ważne powody. Tylko liczyć zapasów, które znajdują się w trendzie w górę. Nie ma czegoś takiego jak zapas, który może rozpocząć trend w górę każdego dnia. Nawet jeśli akcja wygląda tanio, kto powie, że to nie będzie taniej? Ona nigdy nie może ponownie rosnąć w cenie. iz tymi znaku rezerwy znakiem stosowania przepisów, solidny system handlowy, i dobre pieniądze zarządzania i możesz stać się odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą. Zapamiętaj te zasady handlu, znaku rezerwy aplikacji i używać ich. Zwłaszcza, gdy nie chcesz.