Aquis Giełda Papierów Wartościowych Udzielono równoważności przez Frankfurt Giełdy Open Rynek

Główna » Systemy obrotu » Aquis Giełda Papierów Wartościowych Udzielono równoważności przez Frankfurt Giełdy Open Rynek
Wysłany przez:
forex-generator

The Aquis Giełda Giełda osiągnęła umowę równoważną z otwartym rynkiem frankfurt giełdowych, co oznacza, że ​​para jest w stanie zaoferować podwójne cytaty pomimo Brexit.

Umowa oznacza, że ​​jeśli firma ma cytat na Giełdzie Papierów WebS, może również szukać podwójnej cytatu na frankfurcie Giełdzie Papierów Wartościowych obowiązującej od 3 maja, nawet jeśli Wielka Brytania i Europa nie była w stanie dotrzeć do decyzji o równoważności Podziel się handlem po decyzji w Wielkiej Brytanii o opuszczeniu UE.

Otwartego rynku we Frankfurcie Transakcje akcji zagranicznych, obligacji emitentów niemieckich i zagranicznych, certyfikatów i warrantów, a także akcje niemieckie, z 44,366-silnymi wszechświatem papierów wartościowych handlującymi na nim.

Partnerstwo da pewne zasady – wcześniej niezdolne do handlu na zewnątrz Wielkiej Brytanii po Brexit – dostęp do Europy przez niemiecko fundusze, które wcześniej pozwoliły na inwestycje w spółki krajowe.

AQUIS Exchange obok innych obiektów handlowych w Wielkiej Brytanii, w tym Cboe i Turkus LSEG, zostały zmuszone do otwierania kontrahentów europejskich przed terminem Brexit w dniu 31 grudnia jako rzeczywistość żadnego decydującego działania na temat równoważności stało się oczywiste.

W dniu 4 stycznia, 6 mld EUR w codziennej objętości handlowej akcji wyprowadziło się od miasta do lokali handlowych w europejskich stolicach, takich jak Paryż i Amsterdam.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni do osiągnięcia niniejszej Umowy z naszymi niemiecnymi odpowiednikami, aby umożliwić zapasami AQSE-cytowanymi w Frankfurcie, a tym samym zdobyć prostszy dostęp do inwestorów poza Wielką Brytanią” – powiedział Alasdair Haynes.

“W zamian czekamy na niemieckie akcje przychodzą do nas, aby skorzystać z unikalnego basenu płynności AQSE, wąskich spreadów i instytucjonalnej bazy wsparcia. Strategia w Aquici jest stale innowacje, aby poprawić naszą ofertę dla dobra Emitenci, inwestorzy, byli oni instytucjami lub osobami prywatnymi i ogólną gospodarką.

Post Aquis Stock Giełda Papierów Wartościowych udzielona równoważność przez Frankfurt Giełda Piecenicze Open Market pojawił się pierwszy w handlu.

.