BlueCrest Capital Management instaluje Eze EMS z SS&C Technologies

forex-generator

BlueCrest Capital Management instaluje Eze EMS z SS&C TechnologiesBlueCrest Capital Management zainstalował system zarządzania realizacją (EMS) Eze firmy SS&C Technologies, aby przyspieszyć procesy handlu wieloma aktywami.

Fundusz hedgingowy przeniósł swoje akcje, kontrakty terminowe na akcje i opcje do systemu Eze, zapewniając swoim inwestorom i zarządzającym portfelem zaawansowane funkcje realizacji za pośrednictwem jednej elastycznej platformy.

W ciągu ostatniego roku, SS & C powiedział, że dokonał wielu ulepszeń w automatyzacji handlu na Eze przy użyciu sztucznej inteligencji i technologii uczenia maszynowego dla inteligentnej funkcjonalności. Klienci mogą uzyskać dostęp do płynności, ulepszonej funkcjonalności za pośrednictwem interfejsów API i zwiększonego bezpieczeństwa na platformie Eze.

“Cieszymy się, że możemy powitać BlueCrest Capital Management w Eze EMS”, powiedział Michael Hutner, starszy wiceprezes i dyrektor generalny SS & C Eze. “SS&C Eze zobowiązuje się do ścisłej współpracy z naszymi klientami w celu opracowania, dostarczania i wspierania technologii, które pomogą im z powodzeniem poruszać się po obecnym otoczeniu rynkowym.”

SS&C Technologies nabyło Eze Software w październiku 2018 r. za 1,45 mld USD. Dostawca systemów transakcyjnych oferuje swoim ems i system zarządzania zleceniami (OMS) dla zarządzających aktywami. SS&C po zamknięciu transakcji zwiększyło liczbę pracowników w 15 biurach i ponad 2500 klientów na pięciu kontynentach.

W kwietniu, SS & C powiedział, że na pokładzie ponad 110 klientów do jego przodu do tyłu platformy Eze Eclipse od czasu jego uruchomienia w zeszłym roku. Eze Eclipse łączy w sobie oprogramowanie do zarządzania zamówieniami front-office firmy Eze oraz usługi środkowe i back-office firmy SS&C GlobeOp.

Post BlueCrest Capital Management instaluje Eze EMS z SS&C Technologies pojawił się jako pierwszy na THE TRADE.