CDSCLEAR LCS, aby zaoferować Client Clacking opcji Indeks kredytowy

Główna » Kup stronę » CDSCLEAR LCS, aby zaoferować Client Clacking opcji Indeks kredytowy
Wysłany przez:
forex-generator

London Stock Exchange Group (LSEG) Ramię LACH, LCH, objawił, że BNP Paribas i JP Morgan są pierwszymi bankami, które oferują Client Clacking of Credit Indeks Opcje w CDSClear.

Zgodnie z LCH, Client Classing opcji Indeksu kredytowych jest znaczącym rozwojem, który przynosi korzyści płynące od usuwania tych produktów do bardziej rynku, w tym firmom na brzeg.

przez siatki wielostronnej, brutto dwustronne ekspozycje kontrahentowe są zmniejszone przez rozliczenie do pojedynczej ekspozycji netto, co zmniejsza ryzyko operacyjne, umożliwiając jednocześnie pojedynczą instrukcję wygaśnięcia / ćwiczeń na instrument.

W 2017 r. CdsClear uruchomiono opcje indeksu kredytu na ITRAXX Europe Główne i wskaźniki Crossover, aw 2020 r., W 2020 roku jego oferta została rozszerzona, aby uwzględnić opcje na CDX.NA Ig i CDX.NA HY HY wskaźników.

“LCH był pierwszym domem limitowym, który oferuje opcje indeksu kredytowego i od uruchomienia Zbudowaliśmy znaczącą pulę płynności w tym produkcie, powiedział Frank Soussan, Global Head of CdsClear, LCH.

“Jesteśmy zachwyceni poszerzenie korzyści z zakresu zarządzania ryzykiem i skuteczności rozliczeń dołączenia klientów. Jest to część naszej ciągłej ekspansji i innowacji w CdSclear, aby wspierać rynek i zaspokoić potrzeby naszych klientów. Czekamy na powitanie więcej Usuwanie brokerów na usługę. ”

CDSCLEAR oferuje szerokie pokrycie produktu kredytowego oraz w 2021 r., Wyczyszczono 163 mld euro nominalnego w opcjach ITRAXX, reprezentujący wzrost o 133% rocznie (yoy) o 133%.

Ponadto wiele Usług LCS osiągnął woluminy odcinające rekordów Rok, w tym Swibclear, Swapagent i RepoClear.

“Jako pierwszy amerykański bank, aby zaoferować Client Classing przez LCH CDSCLEAR, jesteśmy zachwyceni wspieraniem opcji Indeks Kredytowy Klient Client Leasing w CdSclear,” powiedział Nick Forgan, dyrektor zarządzający, JP Morgan.

“Wyczyszczenie zapewnia naszym klientom skuteczny sposób złagania ryzyka kontrahenta z dodatkowymi korzyściami operacyjnymi. Ta nowa usługa z LCH rozszerza te świadczenia na opcje indeksu kredytowego i zwiększa możliwości siatki dostępne dla naszych klientów.”

CDSCLSCLEAR Post LCS oferujący Client Clacking of Clate Indeks opcji pojawił się najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*