Citi twierdzi, że ponad ćwierć udziału w rozliczonych rynkach swapów

Roszczenia Citi

Klient Citi rozliczony swapy margines stał na ponad $28 000 000 000 w drugim kwartale roku, reprezentujących 27% całkowitej kwoty depozytu zabezpieczającego na rynku swapy USA.

Citi utrzymał swoją dominację w rozliczonym rynku swapów w drugim kwartale roku, w przestrzeni, w której działalność pozostaje silnie skoncentrowana na pięciu najlepszych bankach rozliczeniowych.

Klient Citi rozliczony swapy margines stał na ponad $28 000 000 000 w drugim kwartale roku, zgodnie z danymi zbieranych przez Clarus Financial Technology (Clarus ft), reprezentujących 27% całkowitej kwoty marży zaksięgowanych na rynku swapy USA.

Między pierwszym i drugim kwartale sam, Citi zwiększył swój klient rozliczone swapy margines o prawie 8%, wyprzedzając innych amerykańskich rywali.

Citi następuje Morgan Stanley, który posiadał 16% udział w rynku $17 000 000 000, a JP Morgan z 14% udziałów i $14 000 000 000 marginesu, zgodnie z danymi Clarus FT.

Top pięć swapy dealerów zbiorczo odbyło się nieco ponad trzy czwarte na rynku swapy rozliczone, a siedem najlepszych posiadanych udziałów w rynku 90%.

Citi szybko pojawiły się jako jeden z najbardziej aktywnych rozliczanych swapy dealerów zarówno w USA i Europie, i wykazał długoterminowe zobowiązanie do jego działalności rozliczeniowej na całym świecie, jak niektórzy z jego konkurentów, w tym Deutsche Bank, odszedł z działalności.

To był pierwszy Futures prowizji sprzedawcy (FCM), aby wyczyścić transakcję swapy dla klientów końcowych mających siedzibę w USA na Eurex Clearing w lutym tego roku, umożliwiając frankfurckiej izby rozliczeniowej, aby rozszerzyć swoją bazę dystrybucji w USA. Citi również rozliczał pierwsze FX rozliczane w gotówce do przodu, w imieniu Eaton Vance Management, z CME Group w styczniu.

Ostatnio Citi połączył swój podział akcji z Prime, futures i usług papierów wartościowych (PFSS) działalności gospodarczej, jak to wygląda na zapewnienie pełnego pokrycia handlu, elektroniczne wykonanie, finansowanie, rozliczeń, opieki i Funduszu usług wszystkich w jednym domu.

Wysłany przez: Anton Sergeev