CloudMargin zabezpiecza 15 milionów dolarów od Citi, Deutsche Bank i Deutsche Börse

forex-generator

""

Citi, Deutsche Bank i europejski operator giełdy Deutsche Börse uczestniczyli w rundzie finansowania w wysokości 15 milionów dolarów jako główna inwestorzy w dostawcy usług zarządzania zabezpieczeniami CloudMargin.

Sufitowy dostawca usług powiedział, że planuje wykorzystać fundusze do dalszego zwiększenia swojej platformy i możliwości technologicznych, a także rozszerzyć swój ślad w USA i Azji o dodatkowe zasoby sprzedaży i usług klienta.

Obrót finansowania był największym CloudMargin otrzymał od czasu jej uruchomienia w 2014 roku, a zarówno Deutsche Bank, jak i Citi są już istniejącymi klientami firmy.

“CloudMargin jest kluczowym partnerem działu zarządzania zabezpieczeniami Deutsche Banku i ściśle współpracujemy od momentu nawiązania partnerstwa w 2018 roku”, powiedział Joseph Macdonald, dyrektor działu stałego dochodu i handlu walutami w Deutsche Bank. “Nasza inwestycja odzwierciedla nasze zaufanie do światowej klasy platformy CloudMargin i jej przyszłości w branży.”

W sumie CloudMargin potwierdził, że pozyskał 35 milionów dolarów poprzez wydawanie akcji od 2014 roku z dodatkowymi inwestorami, w tym IHS Markit, Jefferies i Illuminate Financial.

“Doceniliśmy zaangażowanie CloudMargin w dostarczanie rozwiązania do zarządzania zabezpieczeniami i marżą w tak zwinny sposób”, powiedział szef działu opieki i usług funduszy w Citi, Sanjiv Sawhney. “Po przyjęciu platformy CloudMargin w 2018 roku w celu wsparcia świadczenia efektywnych usług outsourcingowych dla naszych klientów, byliśmy pod wrażeniem technologii i zdecydowaliśmy się zainwestować w firmę.”

Deutsche Börse dodała, że CloudMargin jest szansą inwestycyjną dla swojego dostawcy usług pohandlowych Clearstream.

“Innowacyjna i zwinna technologia wnosi kluczowy impuls do wszystkich graczy w branży zarządzania zabezpieczeniami, od największych banków inwestycyjnych po małe i średnie instytucje po stronie kupna”, powiedział Tilman Fechter, szef bankowości, finansowania & finansowania w Clearstream, należącej do grupy Deutsche Börse. “Połączenie sił między uznanymi zaufanymi graczami i elastycznym start-upem, takim jak CloudMargin, ma zasadnicze znaczenie dla przyszłości dla wszystkich uczestników rynku.”

Posążenie pojawiło się jako pierwsze na TRADE.