DTKK weteran i czołowy europejski ekspert ds. odchodzi

Główna » Kup stronę » DTKK weteran i czołowy europejski ekspert ds. odchodzi
Wysłany przez:
forex-generator

ДТКК doświadczeni i starsi europejskie regulujące ekspert odchodzi

jeden z najstarszych specjalistów ДТКК pozostanie infrastruktura rynku w decydującym momencie, w którym uczestnicy rynku europejskiego dostroić się na falę nowych zasad.

Tony Freeman odszedł ДТКК, aby odkrywać nowe możliwości, przedstawiciel firmy potwierdził globalny кастодиан, w handlu, siostra publikacji.

Freeman był dyrektorem ds. kontaktów z rządem dla ДТКК, i przywiedli go planem prac regulacyjnych urzędników działalności przez 15 lat poprzez swoją spółkę zależną Omgeo.

Niektóre z najbardziej znaczących inicjatyw, które był zaangażowany obejmują pomoc uczestników rynku przejście na tryb licytacji T+2 i przygotowanie firm do natarcia sprawozdawczości, określonych w emir i dyrektywą mifid II stopnia.

Freeman był również jednym głosem dla branży papierów wartościowych w ciągu obszarach, które mają stosunek do technologii блокчейн i po automatyzacji handlu. Niedawno brał udział w świadczeniu pomocy firm przygotowywać się, aby być gotowym do finansowania papierów wartościowych regulacja transakcji (SFTR), pojawi się w kwietniu, a tryb rozliczenia dyscypliny (SDR) w Centralnej regulacji depozytariusza (CSDR)

“dziękujemy Tony za jego cenny wkład i życzymy mu dalszych sukcesów w przyszłości” – powiedział rzecznik firmy DTCC.

do parafii Omgeo w 2004 roku, Freeman spędził sześć lat w JP Morgan-starszy menedżer, pracując w instytucje finansowe, grupa, a następnie jako menedżer produktu w obszarze outsourcingu i middle office traktowanie.

przy wyjeździe z Freeman-to ostatni starszy specjalista ds. zostawić ДТКК w ostatnich miesiącach. Mark Wetjen, dyrektor ds. globalnej polityki społecznej firmy DTCC, i były komisarz USA do obrotu giełdowymi kontraktami terminowymi komisji, zamieszczony w styczniu, aby dołączyć do Miami International Futures Exchange jako dyrektora generalnego.

i opublikowany w Mon, 02 mar 2020 11:16:29 +0000