First Sentier Investors integruje się z przepływem do blokowania danych płynności za pomocą Flextrade

Główna » Technologia » First Sentier Investors integruje się z przepływem do blokowania danych płynności za pomocą Flextrade
Wysłany przez:
forex-generator

First Sentier Investors integruje się z przepływem do blokowania danych płynności za pomocą Flextrade Global Asset Manager First Sentier Investors połączył siły z dostawcą systemu handlowego FlexTrade i Start-up Flowlinx, aby uzyskać dostęp do danych płynności blokowych na rynkach wschodzących.

danych płynności blokowych na rynkach wschodzących i funduszy rynku Flowlinx jest teraz dostępny za pośrednictwem systemu zarządzania EXPLEDRADER (EMS), aby ułatwić nawigację krajobrazu płynności w obu geografii dla klientów.

“Nasze partnerstwo z Flextrade jest jak rozszerzenie naszego zespołu deweloperskiego. Ta integracja z Flowlinx pozwala naszym zespołowi lepszą płynność źródłową w trudniejszej dotrzeć do rynków. Pomaga nam to zautomatyzować przepływ pracy i komunikacji z odpowiednikami z odpowiednich zasobów FlexTrader EMS, “Todd Prado, globalny szef radzenia sobie z inwestorami pierwszej sentier, skomentował.

London Flowlinx, dawniej znany jako zeroflows, zapewnia sieć połączeń danych, która agreguje I usprawnia dane przede-handlowe z lokalnych brokerów w ponad 30 rynkach wschodzących i granicznych.

Według założyciela Flowlinxa, Yan Gloukhovskiego, jego wkłady danych są zautomatyzowane do usuwania ręcznego wejścia i dostarczenia wglądu do działania przez protokół oparty na relacjach.

“Jesteśmy dumni z pracy z pierwszymi Sentier Investors, wysoko uważany specjalistów w wynikach rynków wschodzących i są zachwyceni być częścią FlexTrader EMS. To była przyjemność pracować z zespołem Flextrade, który jest tak otwarty na innowacyjną trzecią – Rozwiązania imprezowe korzyściją swoim klientami, “Gloukhovski skomentował partnerstwo.

Partnerstwo jest najnowsze dla Flextrade po tym, jak połączył z platformą przetwarzania danych inwestycyjnych Finbourne w zeszłym miesiącu, aby zapewnić swoim użytkownikom EMS z systemem zarządzania portfelem w chmurze i dane inwestycyjne System zarządzania.

Integruje się Investors Post First Sentier Dzięki przepływowi do blokowania danych płynności za pośrednictwem Flextrade pojawił się najpierw w handlu.

.