Fundusze Capital Growth Management integrują rozwiązanie INDATA od front-to-back

forex-generator

Fundusze Capital Growth Management integrują rozwiązanie INDATA od front-to-backBoston oparte Capital Growth Management (CGM) zintegrował oparte na chmurze rozwiązanie SaaS od dostawcy technologii po stronie kupna, INDATA.

CGM, który ma około 1 mld USD aktywów pod zarządzaniem, inwestuje w akcje i obligacje skarbowe w ramach swoich trzech funduszy podstawowych.

Powiedział, że rozwiązanie oparte na chmurze od przodu do tyłu będzie wykorzystywane do zwiększenia przepływów pracy w zakresie zgodności, handlu i zarządzania portfelem.

“Szukaliśmy kompletnego rozwiązania, które zautomatyzowałoby naszą zgodność przed i po wymianie handlowej wokół naszych funduszy act z 1940 r., dopasowywania i potwierdzania brokerów, zarządzania portfelem i raportowania. Dzięki INDATA jesteśmy w stanie wykonać za pomocą zaledwie kilku kliknięć nasze zarządzanie portfelem, handel, zgodność i raportowanie przepływów pracy z szybkością i dokładnością”, skomentował Deidra Hewardt, skarbnik CGM.

Rozwiązanie INDATA wykorzystuje interfejsy API, technologię chmury, dane i analitykę oraz sztuczną inteligencję, aby zaoferować rozwiązanie od przodu do tyłu firmom po stronie zakupów.

“Naszą misją jest zapewnienie klientom najwyższej jakości produktu, który oferuje najnowszą technologię i funkcjonalność, wszystko po rozsądnych kosztach”, powiedział David Csiki, prezes INDATA.  

“W dzisiejszym środowisku jest wielu zarządzających funduszami, którzy mogą odnieść korzyści, zastępując swoje systemy OMS i oprogramowanie do zarządzania portfelem, co pozwoli im zwiększyć produktywność, obniżyć koszty w systemach zasiedziałych, a także działać zdalnie, bezpiecznie i wydajnie.

W maju ubiegłego roku, INDATA na pokładzie ATLAS Infrastructure, od dawna tylko zarządca funduszu akcji specjalizujący się w globalnej infrastrukturze notowanej na giełdzie, jako klient dla swojego systemu zarządzania zamówieniami Architect AI (OMS), który uruchomił w listopadzie 2019 roku.

Fundusze post Capital Growth Management integrują rozwiązanie INDATA od przodu do tyłu pojawiło się jako pierwsze na TRADE.