Główny dealer o stałym dochodzie w Royal London mianowany szefem handlu

forex-generator

Royal London Asset Management potwierdził, że jego główny dealer o stałym dochodzie zostanie szefem transakcji po trzech latach z firmą.

Kevin Flood będzie nadzorował scentralizowany zespół zajmujący się handlem w Royal London składający się z sześciu przedsiębiorców pracujących w kapitale własnym i stałym dochodzie, obejmujących wszystkie klasy aktywów. Zgłosi się do dyrektora inwestycyjnego, Piersa Hilliera.

Flood dołączył do Royal London po wcześniej pracy w DWS Group, gdzie założył biuro handlu o stałym dochodzie w Londynie. Spędził 16 lat w Deutsche Bank handlując kredytami, pożyczkami i instrumentami pochodnymi w Londynie i Nowym Jorku.

“Nominacja Kevina jest znaczącym krokiem w dalszym rozwoju naszych stałych dochodów, kapitału własnego i możliwości wielu aktywów”, powiedział Hillier. “Jego rozległa wiedza na temat RLAM i jego doświadczenie na rynkach finansowych będą niezwykle cenne dla biznesu, ponieważ realizujemy nasze ambicje wzrostu.”

Flood zastępuje Cathy Gibson, która przez prawie trzy lata była szefową działu w Royal London. Trade ujawnił w październiku, że Gibson przejmie nową rolę jako globalny szef handlu w Ninety One, dawniej znany jako Investec. W 2018 roku Flood została również uznana za Wschodzącą Gwiazdę w ramach inicjatywy The TRADE’s Rising Stars of Trading & Execution.

“To bardzo ekscytujący czas, aby być częścią podróży w RLAM. W ciągu ostatnich pięciu lat nasze aktywa pod zarządzaniem wzrosły z 84,5 miliarda funtów do 139 miliardów funtów i planujemy kontynuować tę trajektorię. Nie mogę się doczekać dalszego budowania naszej platformy realizacji, aby sprostać planom rozwoju RLAM i zapewnić doskonałe wyniki inwestycyjne dla wszystkich naszych klientów.”

Post Lead stałego sprzedawcy dochodów w Royal London mianowany szefem handlu pojawił się pierwszy na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*