Handel kontraktami futures i opcjami w Indiach

Główna » Systemy obrotu » Handel kontraktami futures i opcjami w Indiach
Wysłany przez:
forex-generator

Futures i handlu opcjamii w Indiach staje się preferowanym opcja wśród przedsiębiorców. Dziś wielu brokerów będą opowiadać swoim klientom zakupkontrakty terminowe i opcje. Brokerzy wiedzą, co im się opłaca. Są one ostatnimi oprócz naszej ogromny rynek, ale już zdążyły stać się sławny. Wiele nowości kanały również mówią o korzyściach wynikających z kontraktów terminowych i opcji. Kontrakty terminowe i handlu opcjami Indiach jest to szybko rozwijający się rynek.

Futures i handlu opcjami Indie powinny być rozumiane w pełni zanim zagłębimy się w rynki. Jak zrozumiesz podstawy, łatwo wiem, że są one w istocie oznaczają. Jak nazwa sugeruje, kontrakty terminowe i opcje transakcji, które odbywają się w przyszłości. Istnieją tylko dwie partie do F&o pochodnych. Kupujący i sprzedawca dwóch stron. Transakcja odbywa się między tymi dwoma. Może on wystąpić w każdym z góry zaplanowany dzień i godzinę i dzień. Ale jest główny różnica kontraktów terminowych i opcji. Przede wszystkim trzeba zrozumieć, że wariant oznacza umowę. Umowa pomiędzy kupującym i sprzedającym, aby kupić i sprzedać
coś. To może być cokolwiek – akcje, towary, przekąsek, ziarna, papierów wartościowych, złoto, srebro itp. Jeśli jest to kontrakt terminowy to kupujący musi go kupić w konkretny dzień i godzinę i sprzedający, aby sprzedać ją w tym czasie. Wprzyszłość-to obowiązkowa sprawa, która powinna być przeprowadzona w dniu okres obowiązywania umowy. Innej opcji nie ma. W opcji prawda,kupujący ma możliwość go kupić czy nie. Nie może być przypadki, gdy finansowe rynek nie jest w dobrym stanie. W takich przypadkach klient może kupić go wpóźniej data, w ten sposób przeszkadzając mu iść na niepotrzebne ryzyko.

f&o pochodne są opłacalne, jeśli wszystko jest zrobione poprawnie po szczegółowe badania. Ale do tego, ważne, że znasz wszystkie terminy i definicje. Po prostu kupno i sprzedaż w ciemno może prowadzić do poważnych strat. Można również wynająć brokera, jeśli chcesz.aby zredukować ryzyko do pewnego stopniai ważne jest, aby zrozumieć F&o pochodnych.