Hotel Aquis dostaje zielone światło za £2,7 milion absorpcji wymiana

Główna » Systemy obrotu » Hotel Aquis dostaje zielone światło za £2,7 milion absorpcji wymiana
Wysłany przez:
forex-generator

hotel Aquis dostaje zielone światło za £2,7 milion Некс wymiana absorpcjiogólnoeuropejskiej akcji, rynku społeczności zamian otrzymał zielone światło finansowym regulatorem wielkiej Brytanii kupić Некс giełdy JESTEŚMY z grupy.

potwierdza, że w lipcu, w £2,7 mln internetu zapewni hotel Aquis droga do listy, a także uznany status inwestycji w wielkiej Brytanii jak firma wygląda na to, aby wziąć na istniejących boiskach do tworzenia technologii, zorientowanych wyliczenia wymiany.

w hotel Aquis teraz potwierdził, że po zatwierdzeniu systemem przez financial conduct administracji i na oficjalnym zamknięciu transakcji nabycia, Некс wymiana będzie hotel Aquis giełdzie papierów wartościowych (AQSE). Nowo powstały biznes odbędzie się okres konsultacji z uczestnikami rynku, regulatorów i operatorów.

“cieszymy się, że ten zakup już uzgodniony, a my czekamy na Некс wymiana pracownikami, klientami i innymi zainteresowanymi stronami do NASZEJ grupy” – powiedział Аласдер Haynes, dyrektor generalny w Aquis wymiana.

“od momentu ogłoszenia o zamiarze kupić biznes-byliśmy przeszczęśliwi apetyt na zmiany w branży. Patrzejemy naprzód budować hotel Aquis giełdzie papierów wartościowych w korzystnym domowej do jakościowego rozwoju firmy, uważamy, że powinna ona stać się.”

w hotel Aquis nabiera wymiana biznes od ZMIENIAMY się w grupy. JESTEŚMY Group nabyła Некс grupy, wcześniej МСАП, w listopadzie 2018 roku. Некс giełda ma 89 przedsiębiorstw obecnie są notowane na dwóch rynkach zjednoczonej rynkowej kapitalizacji około £1,9 mld, współpracując 51 zarejestrowani brokerzy i animatorzy rynku-siedem.

w opublikowanym w czwartek, 05 marca 2020 11:34:39 +0000