HSBC podpisuje się do CLS i IHS Markit Cross walut Svaps Service

Główna » Kup stronę » HSBC podpisuje się do CLS i IHS Markit Cross walut Svaps Service
Wysłany przez:
forex-generator

HSBC podpisuje się do CLS i IHS Markit Cross walut Svaps Service HSBC stał się najnowszą instytucją dołączenia do serwisu wymiany w walucie krzyżowej oferowanej przez IHS Markit i platformę rozliczeniową CLS FX, Clssettlement.

Usługa łączy rozliczenie płatności w porównaniu z hydromasażem CLS z systemem potwierdzenia handlu IHS MARKIT, Markitserv, co pozwala członkom wysyłać swapy Cross-waluta w ClsSettlement do rozliczenia.

przepływów wymiany w walucie krzyżowej są następnie wielostronnie netted na wszystkich innych transakcjach FX w ClsSettlement do optymalizacji płynności.

IHS Markit i CLS powiedzieli, że zwiększając przepływ swapów walutowych do służby ClsSettlement, był w odpowiedzi na wzywanie w zakresie przemysłu w celu zwiększenia rozliczenia w porównaniu do złagodzenia w porównaniu z ryzykiem.

Para dodała, że ​​globalny handel walut, które nie posiadają mechanizmów rozliczeniowych w porównaniu z w porównaniu z hydromasażem w stosunku do płatności, wraz z kilkoma międzynarodowymi standardowymi organami ustawiającymi W tym CPMI i globalny komitet walutowy badający, w jaki sposób można to rozwiązać na rynku FX.

“jako więcej członków rozliczeniowych dołączy do usługi, skorzystają z znaczących skuteczności operacyjnych i finansujących. CLS od dawna opowiadało się na większą przyjęcie PVP w celu ograniczenia ryzyka rozliczeniowego FX, a przez zwiększenie przepływów wymiany w walucie krzyżowej do ClsSettlement, pomoc HSBC pomoże Aby to osiągnąć – powiedziała Lisa Danino-Lewis, globalny szef sprzedaży w CLS.

HSBC jest dziewiątym członkiem osadniczym, który ma żyć z IHS Markit i CLS, po amerykańskim banku inwestycyjnym Goldman Sachs stał się ósmą instytucją, aby zarejestrować się Usługa Służba w czerwcu ubiegłego roku. Goldman był już klientem CLS dołączył do służby rozliczeniowej CLS CLS, CLSNOW, w lipcu 2019 r.

Post HSBC podpisuje się do CLS i IHS Markit Cross-waluta swaps Service Service w handlu.

.