Jak mogą być podłogi handlowe, które mogą dostosować się do trwającej pandemii?

Główna » Sprzedaj stronę » Jak mogą być podłogi handlowe, które mogą dostosować się do trwającej pandemii?
Wysłany przez:
forex-generator

Tylko kiedy podłogi handlowe zaczynały się ponownie zacząć, czy wariant Omicron dysponował wszelkimi oczekiwaniami na zakup lub sprzedaż firm, które handlowcy wróci do normy?

“Wydaje się nierealistyczne, że firmy będą w stanie wszelkich starań, aby wszyscy z powrotem na piętro handlowe w pierwszej połowie przyszłego roku” Jim Miller, główny urzędnik doświadczenia klienta na rynku infrastrukturalistów i platformy technologii finansowej, powiedział handel.

, więc jakie opcje są dostępne dla firm kupno i sprzedawców? Miller mówi, że niektóre większe firmy zaczęły już przeprowadzić się do mniejszych, rozproszonych podłóg handlowych podczas pandemii, trend, który wygląda na kontynuację.

, ale jako więcej osób handlujących. Praktycznie mówi, że firmy muszą zapewnić, że stos technologii jest bardziej mocno zintegrowany z ulubionymi narzędziami handlowymi [Trader] i lepszymi narzędziami do współpracy do pracy. Mogą również potrzebować instytutu Różny zestaw zasad zgodności dla osób, które działają z domu pod względem sposobu korzystania z głosu i mobilnego.

Miller uważa aplikacje handlowe głosowe, które wykorzystują przetwarzanie języka naturalnego (NLP) odgrywa powiększoną rolę w przyszłości. W maju technologie Cloud9, która jest częścią Symphony, ogłosiła, że ​​współpracował z sferą, aby użyć sztucznej technologii inteligencji, aby wyodrębnić informacje z danych głosowych, więc można go przekształcić w cenę elektroniczną.

, ponieważ handel staje się bardziej dystrybuowany i podłogi handlowe są zdigitalizowane, mówi Miller, mówimy, że będziemy mogli zobaczyć odrodzenie w handlu głosowym, ponieważ pojawi się potrzeba większej interakcji głosowej, więc handlowcy nadal czują się związani ze swoimi kolegami.

Wykorzystanie rozwiązań głosowych zintegrowanych z przepływem pracy przedsiębiorcy również przyspieszy, mówi. W ten sposób NLP może być wykorzystany do handlu głosem prawie jak handel elektroniczny. “To [głos] staje się ważniejsze, gdy ludzie pracują zdalnie, “wyjaśnia”, ponieważ eliminuje potrzebę ręcznej informacji na temat nagrywania. Zamiast tego można użyć rozpoznawania głosu, aby wywołać informacje do Twojego przepływu pracy w dół W górę, gdy pomnożasz go przez całkowitą działalność handlową firmy. ”

Jako NLP Technologies Dojrzała, Miller mówi, że przedsiębiorcy będą mogli łatwiej skakać między czatem, tekstem lub głosem, a automatycznie zarezerwować handel do systemu z niewielką lub żadną ludzką interwencją, podobnie jak urządzenia aktywowane głosem, takie jak Amazon Alexa Pracuj dzisiaj, ale w świecie konsumenckim. “Problem z NLP wcześniej jest to, że miała niską stawkę niezawodności” – mówi Miller, “ale szybko się zmienia”. Jednym z największych wyzwań dotyczących technologii jest to, że handlowcy mówią własnym języku, gdy handel różnymi klasami aktywów i wiele dialektów są często używane, które modele NLP będą trzeba się nauczyć.

Lepsze narzędzia do współpracy

Jedną rzeczą, której obecnie brakuje na zdalnym lub wirtualnym narzędziu handlowca, jest lepszymi narzędziami współpracy, które pomagają handlowcom, którzy są przyzwyczajeni do rozmowy i interakcji z kolegami na dnie obrotu, niemal czują, że są w tym samym pokoju ze sobą. W ciągu najbliższych 10 lat Miller mówi, że możemy zobaczyć aplikacje, takie jak rozszerzona rzeczywistość (AR) wyświetlacze, które są używane przez handlowców.

Sound Far-Fetched? Miller mówi, że może pomóc handlowcom w środowisku pracy rozproszonych łatwiej współpracować. “Zoom jest dobry”, wyjaśnia, “ale nie jest jak interakcja twarzą w twarz. Ponieważ handlowcy stają się bardziej rozproszeni, jest wartość dla AR, ale technologia handlowa jest zawsze ewolucyjna, a nie rewolucyjna. Najpierw będzie musiał udowodnić na innych rynkach, zanim przychodzi do handlu. ”

Handel z dowolnego miejsca

Tak, jako aplikacje AI, AR i Voice Trading rosną w wyrafinowaniu, jest podłoga handlowa, która może zniknąć w nadchodzącej dekadzie? Miller mówi, że jest bardzo mało prawdopodobny, ale przekształca się, jak będzie bardziej pozwól handlowi pracować z dowolnego miejsca, co prowadzi do fizycznych podłóg handlowych staje się bardziej rozdrobnione. “Zamiast mieć biurka handlowe 30 osób, wiele dużych podłóg handlowych przenosi się do mniejszych, rozproszonych podłóg handlowych, więc będą mieli ludzi w Wielkiej Brytanii, Paryżu, Berlinie, a zamiast 30 osób na jednej podłodze handlowej, oni będzie miał trzy biurko z 10 rozprzestrzenił się w różnych lokalizacjach. ”

Miller mówi, że pandemia pomogła również firmom wygodniejsze z wprowadzeniem krytycznych usług w chmurze. “To zaczęło się dzieje w 2019 r. I przyspieszone podczas pandemii. Pracujemy z firmami, które wcześniej wymagały wszystkich głosów, które zostaną utrzymane na miejscu. Teraz niektóre z nich są więcej Wygodne z tymi nagraniach są hostowane w chmurze. Nie musi już być w Płonie. ”

Być może jedna z największych lekcji z ostatnich od 12 do 18 miesięcy jest to, że hybrydowe i rozproszone środowiska pracy prawdopodobnie utrzymują się dłużej niż wielu oczekiwanych, a także przechodzi na piętro handlowe. Rzeczy są mało prawdopodobne, aby wrócić do normy, niezależnie od tego, co już wkrótce jest normalne. Firmy muszą być przygotowane i dostarczają handlowcom narzędzi do handlu z dowolnego miejsca.

Post W jaki sposób podłogi handlowe mogą być przystosowane do ciągłej pandemii? pojawił się pierwszy w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*