JESTEŚMY grupę do zamknięcia rynku dla walki z koronawirus

Główna » Systemy obrotu » JESTEŚMY grupę do zamknięcia rynku dla walki z koronawirus
Wysłany przez:
forex-generator

KIA grupę do zamknięcia rynku dla walki z коронавирусом amerykańskie derywaty sprzedaży operatora JESTEŚMY grupa potwierdziła, że będzie blisko jego parkiecie w Chicago, w pierwszy duży krok w zamian za walkę z rozprzestrzenianiem się коронавируса. i & nbsp;

w oświadczeniu firmy CME Group potwierdziły platformie zostanie zamknięta pod koniec dnia, w piątek, 13 marca.

JESTEŚMY dodał, że koronawirusy przypadki odnotowano w sali, ale będzie blisko “jako środki ostrożności w celu zmniejszenia dużych spotkań, co może przyczynić się do rozprzestrzeniania się коронавируса zgodnie z zaleceniami pracowników służby zdrowia”.

siedziba firmy pozostanie otwarty, a wszystkie produkty będą kontynuować handel na e-platformie handlowej “Глобэкс”. Przedsiębiorców i tych, którzy pracują w sali także pytanie&wokół określonych produktów podłoga, procedur i protokołów.

środek prezydenta USA Donald Trump zabronił obywatelom z Europy wjazd do USA w ciągu 30 dni w ramach zakazu podróży, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się коронавируса. W tym samym czasie, Światowa Organizacja Zdrowia nazywa się teraz wybuchu “epidemii”, wzywając rząd do bardziej poważnych działań.

największe banki Europy, takie jak Goldman Sachs, gp Morgan “БНП Париба”, banku UBS i Citigroup, także podzielimy się lub przeniesiony Personel do tworzenia kopii zapasowych handlowych na obrzeżach Londynu, aby zapewnić minimalne szkody, jeśli wirus rozprzestrzenia się.

wiele osób także wprowadziły zakazy podróży, a także różnych konferencjach branżowych zostali zmuszeni do opóźnienia lub anulowania imprezy ze względu na obawy dotyczące bezpieczeństwa delegatów. Poprawka znakiem konferencji EMEA był wśród tych ostatnich imprez branżowych musi być anulowane.

chcesz wiedzieć więcej na temat wpływu koronawirusy? Słuchaj negocjacje handlowe podcast.na stronie

w opublikowanym w czwartek, 12 marca 2020 10:17:21 +0000