Korzyści z kontraktów handlowych

Główna » Rozporządzenie » Korzyści z kontraktów handlowych
Wysłany przez:
forex-generator

w tym artykule przyjrzymy się korzyści handlowych kontraktów. Definiujemy tutaj jako kontrakty opcyjne kontrakty i w pierwszej kolejności będzie omówić zalety i korzyści z handlu opcjami w porównaniu z handlem podstawowymi akcjami. Uważamy, że istnieje wiele nieporozumień wśród społeczności inwestycji i jest to nasza próba wyjaśnić pewne wątpliwości.

w pierwszej kolejności opcją w umowie jest pochodną akcji. Tak więc, musimy pamiętać, że mamy do czynienia z pochodną stąd. Jeden kontrakt daje posiadaczowi prawo do zakupu lub sprzedaży 100 akcji instrumentu bazowego w określonym terminie po ustalonej cenie, która jest określona z góry. To stwierdzenie może wydawać się dziwne i dlatego będziemy ustalać z przykładem. Firma Apple jest jedną z naszych ulubionych akcji, więc będziemy używać przykład analitycy uważają, że firmy Apple. symbol akcji. Załóżmy, że rynki akcji Europy we wtorek handel na poziomie 200 $na giełdzie w tym czasie, i uważamy, że cena akcji pójdzie w górę o około 10% przy następnej zysku kwartalnego zwolnione wynosi 6 tygodni. Moglibyśmy kupić akcje za 200 dolarów za akcję i uważamy, że akcje wzrosnąć o 10% do $220, W ciągu najbliższych 6 tygodni. To będzie dobry dochód. Możemy również kupić 200 $cena wykonania call opcja put kontrakt, który wygasa po pewnym czasie po premierze zarobki płacąc premium. W zależności od zmienności rynku, w tym czas, który musielibyśmy zapłacić będzie się zmieniać. Ale nagroda będzie dla nas, aby mieć możliwość” zakupu akcji spółki na $200 po premierze zarobki. Innymi słowy, wybór zależy tylko od nas, czy będziemy w końcu kupić podstawową papier wartościowy, czy nie. Pamiętaj, że jeden kontrakt opcyjny daje nam możliwość kontrolowania 100 akcji, leżących u podstaw akcji MSFT. Tak więc, na przykład, jeśli zapłaciliśmy nagrodę w wysokości 1000 dolarów na zakup opcji, możemy skutecznie kontroluje 100 akcji spółki, co w pierwszej odsłonie tylko 1000$. W przeciwieństwie do co kupić 100 akcji AAPL do 200 dolarów za akcję, musimy dokonać zaliczki w wysokości 20 000 $lub niezależnie od stopnia naszego pośrednika pozwoli.

na tym polega pierwszą i największą zaletą handlu opcje binarne. Dźwignia! Poza tym, spójrz na to z innej strony. Kupowaliśmy umowy opcji sprzedaży w cenie $200. Co jeszcze nazywają na pieniądze kontraktowe binarne, bo cena wykonania opcji i bieżąca cena akcji, cena jest taka sama. Od teraz, każdy wzrost na cenę akcji, zazwyczaj oznacza podobnego wzrostu premii opcji. Innymi słowy, jeżeli na podstawie gotowości zysku, cena akcji zaczyna ostro iść w górę; nagroda na opcje będą iść w górę i mniej lub równoważne (ponieważ opcja “w praniu”). To również zazwyczaj oznacza to, że jeśli cena akcji wzrośnie do $210 bardzo szybko, możemy podwoić nasze pieniądze. Jak to jest? Kupiliśmy kontrakt na nagrodę w wysokości 1000 dolarów lub $10 za akcję (1,000$, podzielonych na 100 akcji). Jeśli cena akcji wzrośnie do $210, premium, prawdopodobnie podrożeje do $20 i możemy rozwiązać sprzedać kontrakt z powrotem na rynek na większą nagrodę. W ten sposób, możemy w końcu zrobić 100% zysku w ciągu kilku tygodni. Ich akcje bezpośrednio dało by nam tylko 10% przyrostu. To siła ramion, które mogą być tworzone kontrakty handlowe.

największy błąd, że giełdowe opcje-to duże ryzyko. To nie do końca prawda. W zależności od tego, jak gra on giełdowe opcje na rzeczywiście oferuje znaczne zmniejszenie ryzyka. Prowadzący wraz z powyższym przykładem. Załóżmy teraz, że nasza prognoza na akcje AAPL cena akcji była w błędzie. Zamiast iść w górę o 10%, akcje spadły o 10%. W tej sytuacji ryzyko dla opcji inwestora umowy jest ograniczona do 1000 dolarów, że nagrodę, którą, jak było opłacone. Z drugiej strony, pień inwestor stracił bym o wartości $2000. Tak, ton w górę nie jest ograniczony, ale ryzyko jest ograniczone w handlu опционными kontraktami.

dla kontraktu handlu oferuje wiele innych korzyści, a także elastyczność, z których nie możemy wdawać się w tym artykule. Niektóre popularne strategii sprzedaży pokrytych opcji “call”, zakup путов (krótki trzpień), automaty call opcja put spread itp.