LSEG szuka nowego dyrektora finansowego, jak David Warren wycofuje się

Główna » Systemy obrotu » LSEG szuka nowego dyrektora finansowego, jak David Warren wycofuje się
Wysłany przez:
Z: LSEG

LSEG potwierdza kilka zmian w swojej strukturze wśród poszukiwania nowych CFO, w tym tworzenie usprawnionych usług post-Trade, prowadzony przez dyrektora generalnego LCH.

London Stock Exchange Group (LSEG) jest na polowanie na nowego dyrektora finansowego po potwierdzeniu, że David Warren będzie krok w dół z planszy i emeryturę pod koniec 2020.

Warren będzie nadal w jego obecnej roli jako CFO i członek zarządu do $27 000 000 000 operatora wymiany na nabycie Refinitiv jest zakończona, w celu zapewnienia płynnego przejścia, LSEG powiedział w oświadczeniu. Globalne wyszukiwanie będzie w toku dla następcy Warren, prowadzony przez Zarząd Komisji nominacji.

“David był wybitnym czynnikiem sukcesu grupy,” LSEG CEO, David Schwimmer, skomentował. “Chciałbym podziękować mu za partnerstwo podczas mojego pierwszego roku w LSEG. Czekam na kontynuowanie ścisłej współpracy z nim, aby prowadzić naszą podstawową działalność i dostarczać Refinitiv transakcji. “

Warren dołączył do LSEG w 2012 z NASDAQ, gdzie spędził dziewięć lat jako CEO NASDAQ OMX. Od listopada 2017 do lipca 2018 w LSEG służył jako tymczasowy dyrektor generalny i CFO grupy.

“Widziałem ogromną transformację w grupie w tym czasie, aby stać się międzynarodową infrastrukturą rynków finansowych jest dzisiaj. Czekam na aktywnie przyczyniając się do następnej fazy sukcesu grupy w przyszłości, jak w dalszym ciągu postępu realizacji transakcji Refinitiv do zamknięcia, “powiedział Warren.

W innych wyższych zmian zarządzania, LSEG powiedział, że David Shalders został mianowany główny oficer integracji na giełdzie, począwszy od listopada. Shalders dołącza do LSEG od maklerskiego Willisa Tower Watson, gdzie prowadził operacje grupowe i dyrektor technologiczny.

Ponadto, przedsiębiorstwa post-Trade w LSEG, w tym LCH i post-Trade Włochy firm Monte Titoli i CC&G, zostaną połączone w jeden podział prowadzony przez CEO LCH, Daniel Maguire. Usługa raportowania handlowego UnaVista, będąca obecnie częścią usług informacyjnych, stanie się również częścią nowo połączonej jednostki biznesowej po wprowadzeniu do obrotu.

“Nowy oddział zapewni większą współpracę w całej grupie i będzie dążyć do ułatwienia koordynacji między poszczególnymi przedsiębiorstwami w celu rozwijania działalności komercyjnej z korzyścią dla klientów”-powiedział LSEG. “Bieżące zarządzanie lokalnym podmiotem prawnym, w tym procesy decyzyjne i linie sprawozdawcze, pozostaną niezmienione.”