Mizuho zatrudnia stałych przedsiębiorców dochodowych z BAML,

Główna » Sprzedaj stronę » Mizuho zatrudnia stałych przedsiębiorców dochodowych z BAML,
Wysłany przez:
Mizuho

Traderzy z HSBC, Barclays, Deutsche Bank, Bank of America Merrill Lynch, Jefferies, Credit Agricole i NatWest Markets dołączyli do Mizuho we wrześniu i październiku.

Mizuho International wzmocnił swój stały zespół handlu dochodami z siedmiu nowych pracowników z HSBC, Barclays, Deutsche Bank, Bank of America Merrill Lynch i innych głównych instytucji.

We wrześniu i październiku, kilka handlowców dołączyły do stałej działalności handlowej w Mizuho, w tym starszy przedsiębiorca kredyt korporacyjny w HSBC, Ed Brunni, Bank of America Merrill Lynch byłego dyrektora wysokiej wydajności kredytowej handlu, Steve Munday, i współ-szef bezpieczeństwa aktywów zabezpieczonych (ABS) w Barclays, Chris Nias.

Brunni będzie handel wysokiej wydajności, cross-over i hybrydowych korporacyjnych papierów wartościowych i Munday dołącza do zespołu handlu o wysokiej wydajności, podczas gdy Nias dołącza do zabezpieczonego zespołu handlowego produktów obejmujących wtórnego obrotu ABS i zabezpieczone pożyczki zobowiązanie (CLO) produktów . Wszystkie trzy będą zgłaszać Claus Jorgensen, szef handlu kredytowego dla EMEA w Mizuho International.

Władcze, Instytucje ponadnarodowe i agencje (SSA) zespół handlowy w Mizuho został również rozszerzony o wynajem Jonny Vivas. Wcześniej pracował na biurku sprzedaży cen w Mizuho, ale spędził ostatnie 11 miesięcy pracy na centralnym banku sprzedaży w Deutsche Bank. Vivas będzie zgłaszać Greg Hickling, szef handlu stawki pieniężne w Mizuho.

Szef Credit Agricole w sprzedaży przepływów kredytowych dla Francji, Belgii i Luksemburga, Tristan Lagariggue, będzie również częścią zespołu sprzedaży klas inwestycyjnych w Mizuho, obok Russell Feldman i Jack Czarnota, który wcześniej pracował w NatWest Markets i Jefferies odpowiednio. Lagariggue, Feldman i Czarnota będą częścią działań sprzedażowych kierowanej przez Roy Martins, kierownika działu sprzedaży instytucjonalnej EMEA oraz zarządzania relacjami z klientami w Mizuho International.

Ciąg wynajmuje następujące Mizuho powołania Asif Godall, dawniej współszef oficer inwestycyjny w Cairn Capital i szef handlu kredytu w ramach globalnego banku HSBC i biznesu rynków, w marcu tego roku. Godall został mianowany szefem globalnego rynku EMEA w Mizuho, ze szczególnym naciskiem na stałą sprzedaż przychodów i obrót.

“Te niedawne spotkania pokazują nasze zaangażowanie w budowanie i umacnianie naszego stałego dochodu i dostosowanie naszej działalności EMEA Global Markets, aby skupić się na współpracy grupowej. Cieszymy się, że wszystkie osoby zdecydowały się przyłączyć się do naszych wysiłków