Morgan Stanley patrzy na dysk "zyskowny udział" w Prime pośrednictwo

Główna » Sprzedaj stronę » Morgan Stanley patrzy na dysk "zyskowny udział" w Prime pośrednictwo
Wysłany przez:
forex-generator
Morgan Stanley

Prime pośrednictwo jest “centrum maszyny” dla sprzedaży kapitałowej i handlu, według Morgan Stanley, jak przychody rosną w trzecim kwartale.

Morgan Stanley powiedział, że będzie kierować swoją rentowną udziału w rynku w Prime Brokerage, po odnosząc się do działalności jako “centrum maszyny” jego podziału akcji.

Chociaż sprzedaż kapitałowa Morgan Stanley i przychody netto z handlu były w dużej mierze niezmienione z roku temu w trzecim kwartale tego roku, Bank Inwestycyjny powiedział, że zachował swoją pozycję lidera, z Prime sprzedaży maklerskiej się wśród całkowitych przychodów około $2 000 000 000 .

“Prime pośrednictwo jest naszym największym biznesem,” Jonathan pruzan, CFO w Morgan Stanley, powiedział w trzecim kwartale zarobki połączenia. “To centrum maszyny, jeśli będzie. Mamy naprawdę ładne połączenie zarówno ludzi, jak i kapitału intelektualnego i technologii tego rodzaju napędza cały plan. Jesteśmy numerem jeden na świecie tam przez ostatnie pięć lat. Jest to bardzo silny i potężny biznes. Między środkami pieniężnymi i instrumentami pochodnymi, które będą odbijać się od kwartału do kwartału na podstawie działalności klienta, ale główny biznes maklerów jest wyraźnie największy.

Konkurencja w Prime maklerskich jest zacięta wśród największych dostawców, z JP Morgan niedawno wyprzedziły Goldman Sachs jako drugi największy Broker Prime przez przychody, zgodnie z branżowego monitor koalicji Prime ranking maklerski, za Morgan Stanley, który na szczycie rankingu.

W tym samym czasie europejscy brokerzy Prime, tacy jak Deutsche Bank, potwierdzili, że planuje wyciągnąć elektroniczny handel akcjami i pośrednictwo brokerskie w całości, przechodzących swoją działalność na BNP Paribas. Barclays i JP Morgan zdobyli również salda z Deutsche Bank w ramach głównej instytucji niemieckiej restrukturyzacji biznesu.

“Nie było oczywiście przejście z Europy do amerykańskich banków w niektórych głównych sald maklerski, i innych części działalności akcji,” James Gorman, CEO Morgan Stanley, dodał na wezwanie. “Zawsze patrzymy na możliwości biznesowe pod względem tego, jakiego rodzaju zwroty możemy otrzymać. Nie jesteśmy po prostu staramy się prowadzić akcję, staramy się napędzać zyskiem akcji.

Na początku tego miesiąca, Morgan Stanley potwierdził, że Ben Walker będzie ponosić wyłączną odpowiedzialność za zarządzanie jego globalnego biznesu Prime maklerską od stycznia przyszłego roku. Alex Ehrlich, który Współprowadził firmę obok Walkera przez prawie 10 lat po przystąpieniu z UBS w 2009, przejdzie na emeryturę z Morgan Stanley pod koniec tego roku.

Pod przywództwem Ehrlicha, Morgan Stanley został uznany za jednego z najwyżej ocenianych Prime brokerów przez klientów funduszy hedgingowych w publikacji siostry handlu Global custodian w rocznej ankiecie Prime Brokerage, i podniósł nagrody w wielu usługach w tym wprowadzenie kapitału, finansowanie, pożyczki papierów wartościowych i technologii.