Oferuje do zdalnej handlu w przypadku dystrybucji

Główna » Systemy obrotu » Oferuje do zdalnej handlu w przypadku dystrybucji
Wysłany przez:
forex-generator

zapewnia dla zdalnych transakcji w przypadku dystrybucji коронавирусаEurex giełda podjęła kroki, aby zagwarantować, że handel na rynkach nie ma wpływu na potencjalnego rozprzestrzeniania się коронавируса w Europie.

w oświadczeniu Eurex zaznaczyła, że pozwoli to uczestnikom rynku handlu poza ich zgłoszone i zatwierdzone punkty w przypadku zagrożenia, takie jak niezwykła zachorowalności, suwerenne działania i środków zapobiegawczych.&& nbsp;

inwestorzy poprosili poinformować Eurex szczegóły PE, dane kontaktowe, a także miejsce, gdzie będą handlować, jeśli trzeba podjąć działania.

“zapewnia Deutschland podejmuje odpowiednie środki w celu zapewnienia uporządkowanego obrotu giełdowego warunki,” Eurex powiedział. “On wprost wskazał, że zarząd jest uprawniony do podjęcia dodatkowych zleceń w niektórych przypadkach, w celu zapewnienia uporządkowanego wymiany warunki handlowe.”

globalne rynki ucierpiały od dystrybucji коронавируса, wielka Brytania i giełda w USA cierpi na ich gorszą tygodnie – od 24 do 28 lutego – od początku światowego kryzysu finansowego w 2008 roku. Rynki tak сплотилась po kilku banków centralnych, w tym w wielkiej Brytanii i USA zobowiązały się podjąć działania w celu wsparcia gospodarki.

w tym tygodniu amerykański bank inwestycyjny Goldman Sachs, zakazano pracownikom od nieistotnych podróży służbowych jako środki ostrożności, aby uniknąć dalszego rozprzestrzeniania się коронавируса. Morgan też zrobił podobny ruch za tydzień do tego.

i opublikowany w Btp, 03 marca 2020 10:43:25 +0000