Platforma LTX Broadridge integruje się z rozwojem Charles River

Główna » Technologia » Platforma LTX Broadridge integruje się z rozwojem Charles River
Wysłany przez:
forex-generator

Sztuczna platforma handlowa Rozwiązania finansowa Rozwiązania Broadridge, LTX, z powodzeniem zintegrowała z rozwiązaniem do zarządzania inwestycjami w Charles River (Charles River IMS).

Kompletna integracja pozwala użytkownikom systemu zarządzania i wykonania Charlesa Rivera (OEM), aby uzyskać bardziej efektywną dostęp do zagregowanej płynności i dźwigni i wykrywania cen w ramach przepływów pracy poprzez istniejące relacje ze swoimi dealerami.

“Efektywne obrót na rynkach kredytowych korporacyjnych przedstawia szereg wyjątkowych wyzwań dla firm inwestycyjnych”, powiedział Vidya Guruju, CFA, starszy menedżer produktów w Charles River.

“Partnerstwo z LTX umożliwiają naszym klientom kupującym z ulepszonymi klientami , nowe źródło zróżnicowanej płynności i zdolność do zarządzania całym cyklem życia handlu na jednej platformie “.

wykorzystuje platformę LTX E-Trading Nauka danych i RFX, własny opatentowany protokół handlowy, aby zaoferować bardziej holistyczny pogląd na przedesprzedaż i płynność po handlu na bok i strona sprzedaży. W rezultacie platforma pomaga uczestnikom rynku ułatwiającej naturalną płynność odkryć i znaleźć najlepszą egzekucję.

“Ukończona integracja bezproblemowo zawiera LTX do obrotu przepływów pracy Charles River, do bardziej efektywnej płynności źródłowej i osiągnąć najlepszą egzekucję” – powiedział Jim Toffey, dyrektor generalny i współzałożyciela LTX.

“wraz z możliwościami Charles River i Długotrwała reputacja w branży, a protokół wykonania nowej generacji LTX pomożemy inwestorom instytucjonalnym handlu mądrzejszym “.

W październiku w ubiegłym roku, Broadridge zintegrowała rozwiązanie po handlu Itiviti do systemu zarządzania portfelami, zamówieniem i inwestycjami w celu zaoferowania automatyzacji klientów w ich przepływy pracy po handlu.

The.. Przeniesienie podąża za 2,5 miliarda dolarów na 2,5 miliarda dolarów ITIVITI, który również odbył się w zeszłym roku.

Platforma LTX Post Broadridge integruje się z rozwojem Karola River, pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*