Podstawy Handlu Akcji

Główna » Rozporządzenie » Podstawy Handlu Akcji
Wysłany przez:
forex-generator

kiedy zaczynamy mówić o Podstawy handlu akcji, chcielibyśmy rozpocząć z różnic między inwestycyjnej i handlowej. Uważamy, że jest duża różnica. W bardzo prostych słowach, uważamy, że inwestowanie z punktu widzenia długoterminowej strategii do osiągnięcia. Z drugiej strony, patrzymy na handlu jako bardziej krótkoterminowy taktyka do generowania zysków. Przede wszystkim, jest to okres czasu, w programie Outlook, co odróżnia te dwa rodzaje działalności. Oczywiście, w zależności od tego, co robi, narzędzia analizy będą różne.

W tym artykule, będziemy omówić działalności handlowej i dlaczego jeden musi być w niej udział. Chcielibyśmy również rozwiać niektóre dawne mity, które były powszechne od wielu lat w odniesieniu do handlowych. Po pierwsze, wspieramy saldo krótkoterminowych i długoterminowych inwestycji i strategii handlowych dla każdego. Nie polecamy każdemu, kto tylko wchodzi w inwestycje długoterminowe, lub tych, którzy dopiero wchodzi w inwestycje krótkoterminowe. Istnieje kilka dużych firm tam, gdzie myślimy, że będzie dostarczać silną zysku rok za rokiem. W ten sposób, nie ma sensu robić krótkotrwałe przetarg na te firmy, niż dla bardzo szczególnych powodów, takich jak zmniejszenie ryzyka i bezpieczeństwa. Ale istnieje wiele firm, które mają epizodycznej impuls, a potem długie okresy ruchu bocznego. Istnieje również kilka firm, które przez wiele lat będzie się targować w zakresie. Jednym prostym przykładem jest Microsoft (ticker: rynek rosyjski), który był w wąskim zakresie w ciągu ostatnich 10 lat. On już znajduje się między 20 $i 30 $za ten 10-letni okres. Niewiarygodne, cena akcji została w styczniu 2001 roku około 30$, a jest to około 30 $w styczniu 2010 roku.

tak, gdzie to pozostawia długoterminowy inwestor w akcje Microsoft? Dokładnie tam, gdzie się zaczęła. Podstawy Microsoft dobrze? Tak. To duża firma? Tak. To zawsze mieć zdrowe zysków i dominuje na swoim rynku? Tak. Tak więc, jak wyjaśniamy długoterminowy inwestor, że popełnił błąd i powinien załączyć się gdzieś do długoterminowego postępu? My naprawdę nie możemy. Ale co możemy powiedzieć mu, że musi mieć mieszane jego długoterminowych kupić i trzymać strategii krótkoterminowej handlowych, aby utworzyć jego wzrostem.

tak, że u nas głównie na krótkim handlu? Pozostając przy cenie akcji Microsoft tutaj, akcje są przedmiotem obrotu w zakresie od $20 do $30, jak wyżej. Tak więc, jeśli kupiliśmy za 20 $i sprzedawane po $30 za każdym razem, gdy przeszedł cały ten zakres, byśmy zrobili 50% zysku za każdym razem. Można to przeczytać i powiedzieć, łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Jak wiemy dokładnie, kiedy kupić i kiedy sprzedać? Odpowiedź tkwi w tym, że nie jest to tylko, ale można zbliżyć się do handlu w zakresie, jeżeli jeden sprawia, że analiza techniczna i identyfikuje poziomy wsparcia i oporu. Poziom wsparcia to nic innego jak punkt handlowy, w którym cena akcji “hity wsparcia” i, jak zwykle, przestaje spadać i zaczyna poruszać się w górę. Poziom oporu to dokładnie odwrotnie. To centrum handlowe poziom, wokół którego cena akcji “przebija” opór ” i zatrzymuje ruch w trendzie wzrostowym kanale i zaczyna poruszać się w dół. Zazwyczaj istnieje kilka poziomów wsparcia i oporu dla ceny akcji w zależności od czasu, że jeden patrzy na wykresie. Wystarczy powiedzieć, że w dłuższej perspektywie wsparcie dla Microsoft było około 20 $i poziom długoterminowego oporu na poziomie około 30 dolarów.

to jest podstawowym warunkiem rozwoju handlu. Przedsiębiorca patrzy na te poziomy wsparcia i oporu i sprzedaż akcji w tym zakresie w celu uzyskania krótkoterminowych zysków od ruchu cen. Microsoft w rzeczywistości był jednym z najbardziej bezpiecznych zapasów handlowych przez wiele lat, ponieważ jest ona ściśle związana z poziomami wsparcia i oporu.

to jest pierwszy i podstawowy poziom zrozumienia trzeba mieć, zanim myśleć o obrotu giełdowego. Więcej o tym będzie w najbliższym czasie.