Projekt BlockChain ASX w obliczu kolejnego opóźnienia

Główna » Technologia » Projekt BlockChain ASX w obliczu kolejnego opóźnienia
Wysłany przez:
forex-generator

Australijska Exchange Exchange (ASX) ostrzegała zainteresowane strony Istnieje silne prawdopodobieństwo, że zamierzone dane Go-Live dla jego wymiany platformy post-handlowej opartej na technologii Ledgera rozproszonej będzie ponownie opóźniona.

Komunikacja oznacza najnowsze w długiej linii niepowodzeń na osi czasu projektu, który został zaplanowany od 2016 r., Ale z opóźnieniem.

We wrześniu przewodniczący ASX powiedział, że wymiana była nadal na dobrej drodze do Go-Live w kwietniu 2023 r. Jednak w aktualizacji projektu, Tim Hogben, Grupa Executive, Securities and Payments, zauważyła, że ​​z opóźnieniem do następnej wersji oprogramowania W projekcie prawdopodobnie nastąpi efekt pukania do daty Go-Live. Dodał, że użytkownicy szachy zostaną zaktualizowane po potwierdzeniu nowej linii czasu.

Hogben wyjaśnił Grupę Exchange uznaje “złożoność i zarządzanie ryzykiem niezbędne do tego typu projektu i potrzebę W przypadku kompleksowego testowania przemysłu, integracji i gotowości operacyjnej “.

ASX otworzył pierwszy ze zintegrowanych środowisk badań branżowych dla projektu wymiany w szachy w listopadzie 2021 r., A Hogben powiedział w notatce, że faza postępuje dobrze.

Drugie środowisko testujące do stosowania uczestników rynku będzie teraz otwarte w dniu 27 kwietnia, rozpoczęcie dedykowanego okresu przybierającego, który obejmuje utworzenie zarządzania certyfikatem.

W zeszłym tygodniu ASX wydał pierwsze niezależne sprawozdanie na temat programu Assurance Project, dzięki której program jest dostosowany do celu i nie zidentyfikowano znaczących szczelin.

Pomimo pozytywnych ustaleń, ASX stanęła przed wyzwaniem przed wszystkimi kątami w ostatnich latach, nie tylko z opóźnieniem do projektu DLT, ale przez opadnięcie z przestępstwa rynkowego 16 listopada 2020 r.

Następnie ASX został opowiedziany przez kraj Bank centralny, który musi rozwiązać aspekty swoich operacji rozliczeniowych i rozliczeniowych zgodnie z przestarzeniem, który pod uwagę, że wzięłaby pod uwagę.

Ocena z Rezerwatu Banku Australii (RBA) ASX wydana we wrześniu 2021 r. Zauważyła: “W bilansie, Bank stwierdził, że obiekty przeprowadziły swoje sprawy w sposób, który promuje ogólną stabilność w australijskim systemie finansowym. Jednak , ASX będzie musiała złożyć wysoki priorytet w sprawie adresowania zaleceń związanych z marginesem w ASX Clear (futures) i ryzyko operacyjnego we wszystkich obiektach ASX CS “.

RBA stwierdził, że ASX miała tylko “częściowo zaobserwowane” standardów ryzyka operacyjnego na jego platformach rozliczeniowych i rozliczeniowych. Zapytał ASX, aby rozwiązać ustalenia niezależnego przeglądu projektu aktualizowania platformy ASX, w tym do przeniesienia odpowiednich ustaleń projektu wymiany w Chessie.

The.. Post-Trade BlockChain Projekt Post Asx stoi w obliczu kolejnego opóźnienia pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*