RBC dodaje do europejskiego działu handlowego gotówki z wynajem z Morgan Stanley

Główna » Sprzedaj stronę » RBC dodaje do europejskiego działu handlowego gotówki z wynajem z Morgan Stanley
Wysłany przez:
forex-generator

Być specjalistą akcji instytucjonalnych w Morgan Stanley opuścił bank po 14 latach dołączyć do RBC jako dyrektora i handlarz sprzedażowy z siedzibą w Londynie.

Lucy Heighton dołącza do RBC, aby zbudować swoją europejską grupę handlową kapitał pieniężnych obok dwóch innych starszych nowych spotkań.

Podczas jej 14-letniej kadencji w Morgan Stanley, Heighton służył w kilku rolach w zakresie zarządzania bogactwem prywatnym, instytucjonalne akcje i handel sprzedażą gotówkową obejmującą mieszankę instytucji i funduszy hedgingowych.

Obok jej spotkania, RBC dokonał również dwóch innych wyższych wynajęcie w ofercie do rozszerzenia europejskiego działu handlu gotówkowym.

dawnych weteranów Commerzbank, Niki Taubert, dołącza do RBC jako wiceprezesa współpracującego w swoim zespołom handlu gotówkowym oraz zespołami handlowymi gotówkowymi, z siedzibą we Frankfurcie, i odpowiedzialny za wspieranie wzrostu północnoamerykańskiej i europejskiej oferty produktów. Taubert szczyci się 28. Wieloletnie doświadczenie w banku w kilku ról handlowych kapitałowych.

Dołączenie do zespołów handlu sprzedawcami gotówkowymi i gotówkowymi drużynami handlowymi jest byłego producenta rynku BHF BHF, Milko Milinkovic, który został wyznaczony skojarzeniem. Przed podaniem w Oddo BHF, Milinkovic spędził rok w Eurex. “Mam przyjemność powitać Lucy, Niki i Milo do RBC. Ekspertyza, którą każda indywidualnie przynosi do biznesu pomoże nam zbudować na naszym zaangażowaniu w rozwijanie i rozszerzenie naszych globalnych franczyzy akcji w całej Wielkiej Brytanii i Europie” – powiedział Luke Mackaill , szef europejskich zespołów handlu sprzedawcami europejskimi w RBC, powiedział handel.

Spotkania podążają za serią Wielkiej Brytanii i Europy ukierunkowane na spotkania w RBC w lipcu wcześniej w tym roku, ponieważ wygląda na budowę biznesu.

wliczone w cenę wynajmu Były bank Ameryki i Kepler Chevreux Executive, Michelle Chau, który został mianowany dyrektorem kapitału instytucjonalnego Sprzedaż i Anastasia Mikhailova, dawniej z Berenberga, który został mianowany szefem sprzedaży firm inwestycyjnych w Wielkiej Brytanii.

Ines Krewinkel został również powołany do Europejskiego RBC Global Sales Global Sprzedawcy w lipcu i będzie ściśle współpracować z Taubertem.

Post RBC dodaje europejski podział handlu kapitałami pieniężnymi z wynajem z Morgan Stanley pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*