Royal London Asset Management wdraża producentów OEM z TradingScreen

Główna » Technologia » Royal London Asset Management wdraża producentów OEM z TradingScreen
Wysłany przez:
forex-generator
Royal Londyn

Royal London będzie korzystać z TradingScreen w OEMS do obrotu w całej swojej £130 000 000 000 portfela.

BRYTYJSKA firma inwestycyjna Royal London Asset Management wdrożyła system zarządzania zamówieniem i wykonaniem wielu aktywów z TradingScreen.

Transakcja oznacza, że podmiot zarządzający aktywami będzie w stanie handlować swoim portfelem £130 000 000 000 w różnych klasach aktywów za pośrednictwem scentralizowanej platformy, z dostępem do niedawno rozpoczętej analizy kosztów transakcji (TCA) TradingScreen za pośrednictwem programu TradeSmart EMS, aby pomóc w spełniania najlepszych wymogów w zakresie realizacji i sprawozdawczości.

“Jako że potrzeba handlu wiedzą fachową do współpracy w różnych klasach aktywów rośnie, tworząc środowisko, w którym możemy dzielić strategie realizacji jest koniecznością”, powiedział Cathy Gibson, szef działu w Royal London Asset Management. “Dzięki usprawnianie różnych platform wykonania w dół do jednego, Multi-Asset rozwiązanie, TradeSmart daje nam zwinność i elastyczność musimy poruszać Cross-Asset złożoności rynku.”

TradingScreen dodał, że partnerstwo z Royal London przychodzi jako inwestorzy instytucjonalni są pod presją, aby obniżyć koszty, obok regulacji napędu dla większej przejrzystości. W rezultacie firmy kupowane w coraz większym stopniu poszukują metod realizacji, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów i ryzyka operacyjnego w całej branży.

“W świecie intensywnej kontroli inwestorów i regulacji prawnych, konsolidacja systemów handlu przedniego i TCA ma zasadnicze znaczenie dla zarządzających aktywami. Decyzja Royal London Asset Management o partnerze TS wzmacnia nasze niezrównane możliwości, aby pomóc klientom sprostać zewnętrznym wymaganiom, a także osiągnąć większą efektywność dla swoich klientów “, Chris Hollands, szef działu sprzedaży i zarządzania kontami w Europie i USA w TradingScreen, skomentował.

W lipcu TradingScreen połączyła siły z IHS Markit, aby zintegrować EMS z platformą zarządzania inwestycjami thinkFolio firmy, aby umożliwić wzajemnym klientom znormalizowany interfejs między tymi dwoma systemami.