Rynek AJ O ‘ Brien realizuje platformę obserwacji od eventus

Główna » Technologia » Rynek AJ O ‘ Brien realizuje platformę obserwacji od eventus
Wysłany przez:
forex-generator

AJ O ‘ Brien sprawuje nadzór nad rynkiem platformie Эвентус amerykańskie futures broker i rozliczeń dostawcy AJ O ‘ Brien zabrał systemów Эвентус zabezpieczyć swój biznes na całym świecie z rynkowego nadzoru i monitorowania ryzyka. & nbsp;

oprogramowanie dostawcy Эвентус będzie rozpowszechniać swój flagowy platformę Валидус w AJ O ‘ Brien przez chmury, z zaplanowane wdrożenie planuje się rozpocząć od 1 kwietnia.

Według danych Эвентус Валидус jest jedyną platformą dla uczenia maszynowego i proceduralne podejście w jednym serwisie, z różnymi gotowymi i obserwacji niestandardowe procesy dostępne dla klientów.

bzdura Giemza, dyrektor ds. zarządzania ryzykiem w AJ O ‘ Brien powiedział, że Эвентус rozwiązany dwoma potrzeb biznesowych brokera, w tym monitorowanie rynku oraz możliwość monitorowania w czasie rzeczywistym wiadomości w obsługę automatycznego handlu.

“bierzemy nasze obserwacje bardzo poważnie” – powiedziała Kathleen Klapy, dyrektor комплайанс w AJ O ‘ Brien. “Byliśmy w poszukiwaniu prawdziwie elastyczny, dynamiczny platformy, abyśmy mogli dokonać korekty szybko, jak nowy rynek, ryzyko i zasady występują, odnoszące się do naszej globalnej bazy klientów… spodziewamy się spadku obcych ostrzec hałasu, zaoszczędzić znaczną ilość czasu i pozwolił nam skupić naszą uwagę na tym, gdzie powinien być.”

Эвентус niedawno podniósł $10,5 milioni w trakcie finansowania Serii A Tour w zeszłym miesiącu, który prowadził skakać kapitał i LiveOak venture capital partnerów. specjalista monitoringu powiedział, że będzie korzystać z narzędzi, aby rozwijać swoje technologie, ale i poszerzyć geografię sprzedaży i zespołu.

“spodziewamy się, że nasz proces roboczy narzędzi pomoże [AJ O’ Brien] rozwiń swoje zasoby najbardziej skutecznie i otrzymywać ważne informacje podczas spotkania z nowymi nadzoru i monitorowania potrzeb w miarę ich powstawania na całym świecie” – Travis Schwab, dyrektor generalny firmy Эвентус, więzień.

i opublikowany w Btp, 10 marca 2020 13:37:50 +0000