SETL wprowadza inicjatywę Blockchain Sandbox

forex-generator
SETL uruchamia

Instytucjonalny dostawca infrastruktury Blockchain SETL zaprosił menedżerów produktów i architektów technologii do zaangażowania się w niedawno rozpoczętą inicjatywę SETL Labs.

SETL Labs jest środowiskiem piaskownicy dla nowych produktów i procesów, które mają być wypróbowane i przetestowane, z firm uczestniczących korzystających z narażenia na zasady wokół stosowania technologii Blockchain klasy przemysłowej.

“Inicjatywa ta opiera się na naszych bliskich angażach klientów oraz na zrozumieniu zarówno rynków finansowych, jak i technologii. W konsekwencji ewolucji platformy i stabilności technologii, nie ma lepszego czasu, aby odsłonić możliwości SETL szerszej publiczności w przystępny sposób “, powiedział Dr Joshua Daniel, szef strategii produktowej w SETL.

Klienci SETL Labs będą mogli odpocząć na różnych hipotezie opartej na łańcuchu bloków poprzez sieć piaskownicy, która obsługuje instancję łańcucha bloków SETL z interfejsami i odpowiednią dokumentacją.

“Z SETL Labs, mamy nadzieję podzielić się naszym doświadczeniem i uczenia się w przestrzeni finansowej Blockchain z szerszej społeczności”, dodał Peter Randall, prezes SETL. “Inicjatywa SETL Labs to kolejny krok w naszym zobowiązaniu do pomocy w wydobyciu rozwiązań XXI wieku na rynek usług finansowych. Jestem bardzo podekscytowany i czekamy, aby pomóc innowatorom wnieść swoje pomysły do życia z SETL Labs. “

Uruchomienie SETL Labs wynika z głównej firmy restrukturyzacji firmy, która została zakończona w maju, po Administratorzy zostali wezwani w po firma nie była w stanie dostarczyć kapitału do utrzymania inwestycji w swoich usługach.

Po ukończeniu restrukturyzacji, SETL powołał nową Radę dyrektorów, dowodzony przez Sir Davida Walkera, byłego przewodniczącego Barclays, jako przewodniczącego, i Christian Noyer, honorowy gubernator Banque de France, został mianowany prowadzić niezależny dyrektor w SETL.