Simcorp nazwy wodza operacyjnego jako nowy dyrektor generalny

Główna » Technologia » Simcorp nazwy wodza operacyjnego jako nowy dyrektor generalny
Wysłany przez:
forex-generator

Simcorp nazwy wodza operacyjnego jako nowy dyrektor generalny Główny urzędnik operacyjny w zakresie dostawcy technologii zarządzania inwestycjami SimCorp został mianowany CEO, zastępując Klaus Holse, który kroków w dół po dziewięciu latach.

Christian Kromann stanie się dyrektorem generalnym od 2 września, ponieważ Holse pozostanie w firmie jako członek Zarządu Wykonawczego na resztę tego roku, a następnie jako starszy doradca do drugiego kwartału w 2022.

Holse LED SIMCORP Jako CEO od 2012 r. Był wcześniej korporacyjnym wiceprezesem w Microsoft nadzorował działalność firmy w Europie Zachodniej i byłym starszym wiceprezesem w Oracle Corporation.

“W swoim dziesięcioletniej kadencji widzieliśmy ogromny wzrost i znaczące tworzenie wartości dla naszych akcjonariuszy, a Klaus odwołał się do inicjowania bieżącej transformacji” Peter Schütze, przewodniczącego Rady Dyrektorów w SimCorp, skomentował.

Kronmann dołączył do SimCorp jako COO W sierpniu 2019 r. W nowej pozycji w firmie. Wcześniej posiadał starszych stanowisk w handlu dostawcom technologii, w tym FIS i Sungard, a ostatnio dyrektor generalny dostawcy oprogramowania TIA technologii.

“Zarząd podążył za wynikami Christiana jako COO przez ostatnie dwa lata i cieszymy się, że mamy silny i właściwy następca wewnętrzny, aby przejąć przywództwo firmy po Klaus Holse,” dodał Schütze.

“Christian jest Osiągnięty i szanowany lider z imponującym tłem z naszego sektora, a jego poświęcenie do egzekucji i silnego koncentracji klienta jest tym, co jest potrzebne do prowadzenia sukcesu SimCorp w przyszłości. ”

W zeszłym miesiącu SimCorp rozszerzył swoje partnerstwo z operatorem wymiany szwajcarskiej sześć, aby przynieść globalne referencje, cenniki i dane regulacyjne na stronę kupną za pomocą platformy zarządzania inwestycjami, wymiar SimCorp.

Integracja rozciąga się Istniejące partnerstwo między parą, która pierwotnie współpracowała w 2019 r., Aby zintegrować usankcjonowane usługi Securities Securities Monitoring na moduł Menedżera Zgodności SimCorp.

Nazwy operacyjne SIMCORP w szefie operacyjnym, gdy pojawił się nowy dyrektor generalny w handlu.

.