SIX prezentuje platformę do zarządzania zabezpieczeniami

SIX prezentuje

SZEŚCIOPUNKTOWY kokpit zabezpieczeń będzie łączyć rozdrobnionych systemów front i Back-Office i zapewniają kontrolę nad funkcjami zarządzania zabezpieczeniami.

SIX uruchomił nowy interfejs technologii zarządzania zabezpieczeniami mający na celu wyeliminowanie wielu wyzwań spowodowanych przez rozdrobnione systemy.

Platforma, o nazwie kokpit zabezpieczeń, będzie łączyć-up rozdrobnione front i Back-Office systemów informacyjnych, aby dać pracownikom repo możliwość przeglądania i zarządzania zabezpieczeniami w czasie rzeczywistym, na jednej platformie. Technologia ta będzie początkowo służyć szwajcarskiemu rynkowi repo poprzez inicjatywę napędzaną przez Szwajcarski Bank Narodowy.

Obecnie zabezpieczenia są zarządzane w poprzek przedniej i tylnej — biura za pośrednictwem systemów opracowanych przez wielu dostawców usług technologicznych. Różnorodność systemów oznacza jednak, że interwencja człowieka jest wysoka, ponieważ konieczne jest stałe monitorowanie i komunikacja w różnych jednostkach operacyjnych w celu uniknięcia błędów.

“Proces zarządzania zabezpieczeniami, sporządzony właściwie, zawsze był złożonym, rozdrobnionym procesem. Jednak z kokpit zabezpieczenia, w końcu umieścić pracowników repo w siedzibie kierowcy, mówi Valerio Roncone, szef przyszłej działalności, SIX. “Dzięki wykorzystaniu mocy automatyzacji i inteligentnych praktyk w zakresie danych, mogą teraz pozwolić technologii dbać o przyziemne, takie jak monitorowanie i dostosowanie i skupić się na zadaniach związanych z nimi.”

W centrum możliwości kokpitu znajduje się spis, który zapewnia całościowe spojrzenie na wszystkie procesy, w tym prognozy zabezpieczeń, wykorzystanie, wycenę i przeznaczenie. W rezultacie użytkownicy mogą zautomatyzować procesy, takie jak alokacja zasobów, szybko przeprowadzać podstawienia zasobów i włączać alarmy informacyjne w celu ostrzegania o nieudanych dostawach z objaśnieniami dotyczącymi sposobu ich przezwyciężenia.

Interesariusze z przodu i z tyłu biura, jak również funkcje skarbowe, mogą uzyskiwać dostęp do informacji i działań mających znaczenie tylko dla nich, za pośrednictwem wstępnie zdefiniowanych, permissioned profilów użytkownika.

SIX jest obecnie w trakcie migracji 160 rachunków z jego obecnej CO: RE zabezpieczenia platformy zarządzania na jego nowej przyszłości Tri-party Agent (FTPA) usługi.

Wysłany przez: Anton Sergeev