Swing Trading Podstawy, Aby Zwiększyć Zyski

Główna » Rozporządzenie » Swing Trading Podstawy, Aby Zwiększyć Zyski
Wysłany przez:
forex-generator

swing-przedsiębiorca szuka krótkoterminowe możliwości na rynku na stosunkowo niskie, lub zrobić krótsze w przypadku wysokiej wilgotności, z oczekiwaniem zamknięcia swoich pozycji w ciągu jednego do kilku dni. Swing trading polega na dłuższy okres, niż Dzień handlu, ale unikają otwartych pozycji za tydzień lub dwa.

swing trading opiera się na naturalnej tendencji na rynku akcji, przypływy i odpływy. Ceny akcji poruszają się po liniach prostych. Akcje poruszać się w górę w cenie będzie pauza, spaść w cenie, a następnie wcisnąć do nowych максимумам. Za każdym razem, gdy spada w cenie, swing-przedsiębiorca szuka okazji, aby dostać się długo, gdy on wraca do swojego uprzednie trendu. Podobny proces jest używany do zapasów w trendzie spadkowym. i

wiele dobrych systemów transakcyjnych, huśtawka, uwzględniającej jak uparty i niedźwiedzi perspektywy, pozwalając przedsiębiorcy zdywersyfikować swoje transakcje na zmieniające się warunki rynkowe. To pomaga chronić swój portfela handlowego od strat z powodu zmian w ogólne trendy na rynku.

o rozsądnych swing trader będzie korzystać zlecenia stop-loss, aby zapobiec każdej jednej transakcji od powstania znacznych strat. Bardziej złożone systemy handlowe i zainstaluje z góry określone stop. w

o stop-wyjście z transakcji, jak tylko zapas dociera do z góry określonego poziomu cen. Innych przedsiębiorców będą utrzymywać swoje pozycje tak długo, jak ta tendencja się utrzyma, tak, aby zmaksymalizować swoje zyski od zrównoważonego rajd lub spadek rynku. Trailing stop-loss, lub podobnego urządzenia , stosuje się Po zamknięciu transakcji, wzajemne przesuwanie się dzieje.

koncepcja swing trading jest proste, ale nie łatwe do wdrożenia. Ten czynnik, że większość podziela udanych swing traderów od tych, którzy cierpią ponieśli straty-silny system zarządzania kapitałem. Niestety, większość przedsiębiorców nie jest w stanie opracować i zrealizować ten ważny aspekt dźwięku handlowe plan na biegunach.

na dźwięk pieniędzy, zasady zarządzania, starają się ograniczyć straty z transakcji poszedł na opak, a także z uwzględnieniem zysku części równania. Korzystne oferty musi przedstawić wystarczające dochody z wystarczającą częstotliwością, ponieważ do pokonania oczekiwanych strat. Jeśli straty te nie wchodzą one ze ZGROMADZENIA parlamentarnego rady europy zysku.

swing trading może być efektywnie wykorzystana w niepełnym wymiarze czasu pracy, co pozwala przedsiębiorcy mają również dniową pracę. Z wykorzystaniem zaawansowanych zleceń jest dostępna przez większość internetowych brokerów, to nie trzeba się męczyć nad każdym rynku. Stop-loss zamknie swoją ofertę, aby ograniczyć straty, podczas gdy jednocześnie złożeniu zamówienia będzie przymocować zysk z wygranej pozycji. Korzystając z usługi “o anuluje drugie” konfiguracji neguje неисполненная wniosek, gdy parzyste transakcji.

skromne inwestycje większość ludzi ze średnią inteligencją może szybko nauczyć się dyscypliny swing tradingu. Nagroda za to bardziej stabilny wzrost kapitału niż tradycyjne “kup i trzymaj” inwestycje mogą zaoferować.