TP ICAP\’s Parameta Solutions uruchamia platformę Analytics Post-Trade

Główna » Kup stronę » TP ICAP\’s Parameta Solutions uruchamia platformę Analytics Post-Trade
Wysłany przez:
forex-generator

TP ICAP Data i Analytics Division, Solutions Parametę, uruchomił platformę Analytics Post-Trade mające na celu poprawę realizacji po drugiej stronie ulicy.

o nazwie Analytics Trading, nowa platforma pozwala na monitorowanie i sprzedawanie skup i poprawy cen wykonywania na rynku obligacji.

Jego prąd Remit obejmuje obligacje korporacyjne, agencyjne, rządowe i ponadnarodowe; Jednak parametę potwierdziło, że można go rozszerzyć na dalsze klasy aktywów w przyszłości.

Analytics Trading umożliwia użytkownikom przesyłanie ich historycznych danych transakcyjnych do portalu internetowego, a następnie zapewnia możliwości przednia końcowe bez kodu dla klientów do zaplanowania dostarczania analizy handlowej.

Ta analiza opiera się na zagregowanych danych rynkowych przez roztwory Parametę, w tym własne oceniane ceny, a także handel, cytat i orientacyjne ceny bezpośrednio z odpowiednich moderaków Tullett Prebon i ICAP.

Platforma zapewnia przejrzystość, dostarczając klientom metodologią wykorzystywaną do generowania danych, podczas gdy dostępna jest obserwowalna cena, która ma być zgłoszona do spełnienia wymogów regulacyjnych MiFID II, między innymi.

“do tej pory Analiza kosztów handlowych została w dużej mierze ograniczona do akcji i innych instrumentów wymiany, w których scentralizowane taśmy ułatwiają dostęp do niezbędnych danych. To się zmienia – z przepisami takimi jak MiFID II, co wymaga najlepszej wykonania dla stałego dochodu, i niezbędna technologia jest teraz powszechnie akceptowana. Nasza platforma analityki handlowej odzwierciedla tę zmianę, “mówi Ovie Koloko, Global Head of Product Management w rozwiązaniach Parametę.

Uruchomienie następuje również wiadomości, które rozwiązania Paramety były również zwijane dane o wycenie FX Rozwiązanie, wkrótce po uruchomieniu podobnego narzędzia do rynków obligacji we wrześniu.

Podobnie jak w dzisiejszym uruchomieniu, cena oceniana FX (FEP) Rozwiązanie mające na celu pozwolenie, aby handlowcy FX mogli bardziej aktualne i dokładne wykrywanie cen i decyzje skupione na ryzyku.

Opis TP ICAP Solutions Uruchomia Platforma Post-Trade Analytics pojawiła się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*