Tradeweb uderza rekordowy całkowity wolumen obrotu w styczniu

forex-generator

Fixed dostawca platformy handlowej tradeweb hit nowy rekord całkowitego wolumenu obrotu w styczniu, osiągając 20 bilionów dolarów w całej swojej stopy, kredytów, akcji i rynków pieniężnych przedsiębiorstw.

Dostawca platformy widział również jego średni dzienny wolumen (ADV) w miesiącu osiągnąć rekordowy 1 bilion dolarów, co oznacza 29,5% wzrost rok do roku.

“Styczeń 2021 był Tradeweb najliczniejszy miesiąc autobusowy kiedykolwiek , a po raz drugi w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy nasz miesięczny ADV osiągnął 1 bilion dolarów. Widzieliśmy wzrost tempa budowania na odwrocie naszej działalności rekord Q4, z dużymi ilościami w różnych klasach aktywów”, powiedział Lee Olesky, dyrektor generalny Tradeweb.

“Chociaż było wiele czynników przyczyniających się do tej działalności, nie ma wątpliwości, że innowacje oparte na kliencie nadal inspirować silniejsze przyjęcie naszych narzędzi i technologii.”

W całej swojej ofercie akcji, Amerykański Fundusz Giełdowy Tradeweb (ETF) ADV wzrósł o 57,4% do 5,6 mld USD w porównaniu ze styczniem 2020 r., podczas gdy europejski ETF ADV wzrósł o 83,7% do 3,1 mld USD.

Gdzie indziej, obligacji rządowych USA ADV wzrosła o ponad 30% do 114,5 miliardów dolarów w porównaniu ze styczniem ubiegłego roku, podczas gdy europejskie obligacje rządowe ADV wzrosła o 13,2% do 30,3 miliardów dolarów.

Tradeweb opublikowała również wyniki za czwarty kwartał i cały rok 2020, co oznacza wzrost kwartalnych przychodów brutto o 18% do 233,1 mln USD, przy przychodach brutto o 15% w 2020 r. w porównaniu z rokiem poprzednim.

Olesky powiedział, że dobre wyniki finansowe za czwarty kwartał ograniczyły rok transformacji dla Tradeweb.

“Wszędzie tam, gdzie nasi klienci pracowali w 2020 roku, wiemy, że handel elektroniczny, przetwarzanie cyfrowe i dane pomogły im poruszać się po bezprecedensowej emisji długu i zmienności rynku”, dodał. “Nasze rynki ewoluują, a wraz z silnym początkiem wolumenów w 2021 r. cieszymy się z roli, jaką handel elektroniczny nadal odgrywa w tej ewolucji.”

Rekordowe wolumeny następują po wiadomościach na początku tego tygodnia, że Tradeweb zawarła ostateczną umowę kupna amerykańskiej giełdy Nasdaq o stałym dochodzie elektronicznej platformy handlowej za 190 milionów dolarów, w transakcji, która pomoże jej masowo rozwinąć się na rynek amerykańskich obligacji skarbowych. do elektronicznego obrotu w prowadzonych amerykańskich skarbców będzie służyć handlu hurtowego sektora za pośrednictwem Dealerweb.

Post Tradeweb hits rekord całkowitego wolumenu obrotu w styczniu pojawił się pierwszy na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*