Vela rozszerza SuperFeed o amerykańskie dane o akcjach z Cboe 

forex-generator

Vela rozszerza SuperFeed o amerykańskie dane o akcjach z Cboe Data i dostawcy technologii handlowych Vela rozszerzyła swoją usługę danych rynkowych, SuperFeed, w celu uwzględnienia danych rynkowych z amerykańskiej wymiany Cboe Global Markets. 

Dodanie Cboe One Feed do SuperFeed Vela zapewni użytkownikom dostęp do referencyjnych danych ofertowych i handlowych dla giełd akcji Cboe Global Markets, w tym BZX BYX, EDGX i EDGA. 

Vela’s SuperFeed to znormalizowany kanał danych w czasie rzeczywistym z jednego źródła, zaprojektowany w celu uproszczenia i przyspieszenia dostępu klienta do danych. 

“Cboe jest podekscytowany kontynuowaniem naszej współpracy z Vela, aby rozszerzyć dostęp do Cboe One Feed i dalej wspierać klientów końcowych Vela”, powiedział Kevin Carrai, globalny szef danych rynkowych i usług dostępu w Cboe Global Markets. 

“Dostarczanie kompleksowego, w czasie rzeczywistym widok rynków akcji Cboe w jednym rozwiązaniu, wierzymy, Że Cboe One Feed może służyć jako cenne narzędzie, aby pomóc inwestorom poprawić swoje strategie handlowe i dotrzymywać kroku szybko zmieniających się rynkach.”  

Vela dokonała kilku ulepszeń do swojego SuperFeed w zeszłym roku, w odpowiedzi na zwiększone zapotrzebowanie na dane w czasie rzeczywistym w chmurze.  

W sierpniu Vela nawiązała współpracę z Amazon Web Services w celu wdrożenia superfeed w środowisku chmury. Firma nawiązała również współpracę ze specjalistą w dziedzinie rozwiązań komunikacyjnych i sieciowych IPC, aby udostępnić ją klientom za pośrednictwem ekosystemu IPC Connexus Cloud.

Dostawca technologii danych i handlu powiedział, że dodanie danych Cboe pomoże wzmocnić jego zasięg amerykańskich rynków akcji.

“To dodatkowo zwiększa nasze pokrycie amerykańskich akcji i wspiera nasze ciągłe inwestycje w zapewnienie naszym klientom kompleksowego obrazu płynności na rynkach”, dodał Keith Cacciola, chief customer officer w Vela.

“Zagregowane bezpośrednie kanały wymiany zapewniają firmom handlowym uproszczoną strukturę licencjonowania i opcje w celu zmniejszenia ich ogólnego zużycia danych rynkowych i zobowiązujemy się do współpracy z globalnymi giełdami, takimi jak Cboe, aby dostarczać opłacalne i wysokiej jakości dane, aby spełnić ich wymagania.” 

Post Vela rozszerza SuperFeed z amerykańskich akcji danych z Cboe pojawił się pierwszy na HANDLU.