Wielki sekret handlu

Główna » Systemy obrotu » Wielki sekret handlu
Wysłany przez:
forex-generator

w świecie handlu masz dwie opcje, szybko się uczyć i zaszaleć. Jest jeden wielki sekret handlu, że każdy, kto miał kiedykolwiek z powodzeniem opanował.

w świecie handlu masz dwie opcje, szybko się uczyć i zaszapotrzebujesz leć. Jest jeden wielki sekret handlu, że każdy, kto miał kiedykolwiek z powodzeniem opanował.

ta tajemnica będzie utrzymywać swoje straty jak najmniej, a wygrywa jak najwięcej. Pomyśl o tym, jak biznes, bo trading to. Można tylko zarobić pieniądze, jeśli masz zapasy. No na giełdzie dostaw środków pieniężnych. w

Na “potrzebujesz pieniędzy, aby robić pieniądze”, w tym zdaniu zostało powiedziane w kółko, ale misinterpreted public relations. Większość ludzi uważa, że to oznacza, że trzeba być milionerem, aby inwestować i zarabiać dobre pieniądze na rynku. i

w rzeczywistości, tutaj jest mowa o tym, że aby zarobić pieniądze na giełdzie, trzeba mieć to coś. Nawet jeśli masz tylko 1000 dolarów, można jeszcze inwestować w rynki i zacząć wyciągać pieniądze. i

bo on bierze pieniądze, aby zarabiać pieniądze, trzeba wziąć tylko niewielkie straty, gdy nie masz racji. Nie chcesz zły handlu, aby całkowicie zniszczyć twoje konto. Nigdy nie перенапрягая swoje konto, można stracić połowę swoich pieniędzy w jednej transakcji-to jest klucz. Utrzymując swoje pozycje małe i wyłączeniem przystanków mocno może pomóc ci utrzymać twoje konto.

w tym samym czasie jesteś w rynku, aby zarobić pieniądze nie tylko utrzymać Kapitol. Oprócz zachować swoje małe straty, należy starać się zachować Swoje wygrane są duże. Znaleźć dobry balans między tymi dwoma pracami i jest kluczem do handlu pomyślnie.

co znalazłam, utrzymując cel i stop-commerce pozwala przyjmować tylko transakcje, które oferujemy państwu duży zysk, jeśli masz rację z niewielką stratą, jeśli nie ma pan racji. W ten sposób można pozbyć się transakcji, że nie będzie przynajmniej dać szansę zarobić $2 za każdy $1 istnieje ryzyko.