Wymień wymianę nabycia Business UBS MTF

Główna » Systemy obrotu » Wymień wymianę nabycia Business UBS MTF
Wysłany przez:
forex-generator

Exchange Aquis przeniósł się do absorbowania działalności biznesowej nie wykazywanej puli dopasowania, UBS MTF, z zastrzeżeniem zatwierdzenia regulacyjnego.

Po przelewie Miejsce będzie znany jako basen pasujący do Aquis. Dalsze warunki umowy nie zostały ujawnione.

Aqui potwierdzone w oświadczeniu, że przeniesienie utworzona część jego celów finansowych na 2022 jednak dodaje się, że będzie miała “stosunkowo mały” wpływ na wyniki na rok.

“z perspektywy członka, zmiana własności jest planowana Być bez szwu bez zakłóceń w służbie, ponieważ nie będzie bezpośrednich zmian regulacyjnych lub technicznych – powiedziała w swoim oświadczeniu. Klienci

“, w tym UBS, będą nadal korzystać z wydajnego, opłacalnego rynku z znaczącą płynnością.”

Dodanie działalności UBS MTF wynika z rekordowym rokiem dla Aqui 2021, z jego ogólnoeuropejskim dużym udziałem w rynku w wysokości 6,2% w lipcu.

Miejsce handlowe nadal rozszerzył swoją działalność z kilkoma inicjatywami w ciągu ostatnich 12 miesięcy, w tym równoważność przyznana przez Frankfurt Giełdy Rynku Open Rynek Open w dniu w ubiegłym roku, a bezpośrednia trasa rozliczeniowa między Equityclear LCH SA i Aqus Exchange Europe ogłosiła w lutym Wcześniej rok. Ostatnio wymiana szukała podwójnej listy dla Grupy do wymiany w segmencie APEX w zeszłym tygodniu w zeszłym tygodniu.

Post Aquis Exchange do nabycia firmy UBS MTF pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*