Promocja handlu może wypełnić lukę między podstawową analizą a kartą

Główna » Systemy obrotu » Promocja handlu może wypełnić lukę między podstawową analizą a kartą
Wysłany przez:
forex-generator

Być może, najważniejszym atrybutem inwestor-to poczucie czasu – wiedząc, kiedy kupować akcje i kiedy je sprzedawać. Wszyscy znamy stare powiedzenie kupuj tanio i sprzedawaj drogo, ale skąd wiemy, gdy cena jest niska, więc możemy kupić, lub kiedy cena jest wysoka, tak, że możemy sprzedać?

Istnieje wiele teorii i metod, które rzekomo kieruje się inwestor na przestrzeni wielu lat. Tradycyjnie, te teorie są podzielone na dwie ogólne kategorie: analiza fundamentalna i czarter. Analiza fundamentalna-to wszystko o zrozumieniu charakteru instrumentu bazowego, tak, że inwestor może podjąć świadomej decyzji inwestycyjnej. Analityk leje na sprawozdanie finansowe spółki, analizować rentowność rynku działa firma, i oceny calibe zespołu zarządzania; Czarter  lub analiza techniczna  wykorzystuje inne podejście. Nie ma absolutnie żadnej uwagi na samą firmę. Zamiast tego inwestor analizuje ruch cen akcji w danym okresie czasu. Teoria polega na tym, że wszystko zawarte jest w cenie, a cena akcji tylko pozwoli przewidzieć sygnały kupna i sprzedaży; Inwestorzy tradycyjnie przyjęty jeden z tych dwóch podejść. Ale teraz, wraz z pojawieniem się dużej mocy obliczeniowej komputera i inteligentne algorytmy, inwestor może uzyskać najlepsze z obu światów za pomocą automatycznego obrotu akcjami oprogramowanie.

Niektóre przykłady automatycznego obrotu akcjami oprogramowanie StockPicker od inwestycji sieciowych systemów lub OmniTrader. Więcej informacji można znaleźć na www.autostocktrading.com.  Zautomatyzowany handel akcjami oprogramowanie daje możliwość inwestorowi automatycznie monitorować rynek sygnały kupna i sprzedaży, zgodnie z łódką modelu. Ale również pasuje do analizy fundamentalnej, oceniając firmę za akcje, wykorzystując własne algorytmy i logika rozmyta. Najlepszy ze wszystkich, a następnie wykonuje transakcji, gdy spełnione są wszystkie warunki!