ZDK przeglądu wydatków na dane transakcji

Główna » Rozporządzenie » ZDK przeglądu wydatków na dane transakcji
Wysłany przez:
forex-generator

ТСФ przegląd danych handlowych kosztyzachowanie finansowych (FCA) zareagowała na informacje od uczestników rynku o tym, co handlowych zabaw w obliczu dużej konkurencji na rynku, co pozwala im zwiększyć ceny na istotną informacji handlowej

w ramach nazywamy ‘enter’, ТСФ szuka odpowiedzi na pytanie zbadania, czy regulator powinien podjąć działania w celu rozwiązania problemu.

koncentrując się na ceny danych rynkowych, ЗДК wyrazili obawy, że firmy mogłyby oddać na wyższą wartość danych końcowym inwestorom. Wyższe ceny mogą również ograniczyć dostęp i korzystanie z informacji handlowej, która może mieć wpływ na płynność, zmienność i cen papierów wartościowych.

“nie istnieje szybko i na dużą skalę innowacji w danych na rynkach hurtowych, tak jak firmy mają więcej możliwości zbierania i analizy danych,” powiedział Christopher Woolard, dyrektor ds. strategii i konkurencji w УКФ.

“bardziej skuteczne, kompleksowe i aktualne informacje dla uczestników hurtowego rynku istnieje potencjał dla uzyskania istotnych korzyści. Ale te zmiany mogą także tworzyć nowe ryzyko, że wymaga od nas prawo. Rozpoczynamy tę recenzję, aby lepiej zrozumieć ryzyko i ocenić, czy potrzebne ЗДК działań.”

połączenie do wprowadzania kolejnej europejskiej organizacji komisji papierów wartościowych i rynków organu (ЕАМБ) ostatnie dane handlowe na ceny w Europie, którzy znaleźli czas obraz zmieniała się na parkiecie i pakiety danych, w sumie cena licytacji informacje rzeczywiście wzrosła.

“Esma” również powiedział w grudniu, że z dyrektywą mifid II nie był w stanie rozwiązać problem z opłaty danych rynkowych, z którym uczestnicy rynku w regionie i w USA podniosły się z władzami. i & nbsp;

w USA, Komisja papierów wartościowych i giełda podjęła szereg kroków, aby zmniejszyć koszty na danych rynkowych poprzez zwiększenie kapitału własnego skonsolidowanego sprawozdania taśmy, lub łykami, aby włączyć głębokość książki. Giełdy, zazwyczaj pobierają nagrodę za obszerną handlową dane, ale banki i kupić na stronie firmy twierdzą, że firmy, które nie mogą sobie pozwolić na to, że dane w niekorzystnej sytuacji.

w ARC za wejście otwarty do dyskusji przed 1 maja bieżącego roku, po czym ocena będzie doceniony i oświadczeniu, opublikowanym regulatorem jesienią tego roku.

i opublikowany w Mon, 09 marca 2020 11:44:51 +0000