7ridge nabyć US Fintech Group Trading Technologies

Główna » Technologia » 7ridge nabyć US Fintech Group Trading Technologies
Wysłany przez:
forex-generator

Technologie handlowe zgodził się zostać nabyty przez 7ridge, Fundusz Private Equity należący do byłego Deutsche Börse Chief Carsten Kenger.

W ramach akwizycji 7ridge pomoże prowadzić organiczny wzrost technologii handlowych, dostawcę technologii handlowych opartych na Chicago i pomaga w przyszłych strategicznych przejęć ruchomych do przodu.

globalnych wymiany CBOE i Singapore Exchange (SGX) należą do grupy ograniczonych partnerów Funduszu zarządzanego przez 7ridge i wykazały wsparcie dla transakcji.

Nabycie ma zamknąć przed końcem roku. Warunki transakcji nie zostały ujawnione.

Globalnych technologii transakcyjnych, który obejmuje 13 biur w czterech kontynentach, dostarczył oprogramowanie handlowe pochodne przez ponad 27 lat.

Po transakcji technologie handlowe będą działać niezależnie, koncentrując się na dostarczaniu Rozwiązania dla przedsiębiorstw dla przedsiębiorstw instytucjonalnych i profesjonalnych.

“Utrzymanie niezależności firmy pozwoli nam zachować niesamowitalny talent w ramach naszej organizacji i dalej wzmacniają nasze relacje jako cenne sojusznik do naszych Klientów, naszych partnerów i branży” – powiedział Tim Gannnopulos, przewodniczący Zarządu i CEO handlu Technology.

“Jesteśmy podekscytowani, że 7ridge i jego strategiczni liczni partnerzy, w tym globalne wymiany CBOE i SGX wierzą w przyszłość naszej firmy i naszej wizji stania się systemem operacyjnym rynkami kapitałowymi.”

Po zamknięciu transakcji oczekuje się, że Gannnopulos zejdzie ze swojej roli jako dyrektora generalnego technologii handlowych, jednocześnie pozostając aktywnie zaangażowany w spółkę.

Keith Todd ma na celu zastąpienie Gannnopulos jako CEO i pomoże prowadzić firmę, gdy przejdzie do następnego wzrostu faza.

Todd przynosi ponad 20 lat doświadczenia przywództwa w technologii rynków finansowych do handlu technologiami, łącząc się z platformy ryzyka KRM22, gdzie obecnie służy jako przewodniczący i dyrektor generalny.

“Dziękujemy akcjonariuszom TT do wyboru nas i czekamy na przyspieszenie dedykowanego wkładu Spółki do sukcesu klientów i użytkowników” – powiedział Carsten Kenger, założyciel 7ridge.

“firma zbudowała wiodące rynki SaaS- Na bazie, modułowa, wielokrotniedziałkowa platforma dla profesjonalnych instrumentów pochodnych, które przynoszą nowe wydajności i siłę do globalnego systemu finansowego. Nasze własne doświadczenia operacyjne, a także naszych ograniczonych partnerów wzmocni pozycję TT jako system operacyjny rynków kapitałowych. ”

Post 7ridge do nabycia US Fintech Group Trading Technologies pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*