Absolwent BlackRock, aby skupić się na wyborze dealerów i bezpośredniej łączności w nowej roli w TS Imagine

Główna » Technologia » Absolwent BlackRock, aby skupić się na wyborze dealerów i bezpośredniej łączności w nowej roli w TS Imagine
Wysłany przez:
forex-generator

Absolwent kupna z ponad dwie dekady doświadczenia w branży ma przegląd krajobrazu technologii handlu o stałym dochodzie w ramach jego nowej roli jako dyrektora ds. Rynków w OMS dostawca TS Imagine.

Były dyrektor BlackRock, Spencer Lee, który dołączył do TS Imagine we wrześniu, powiedział Trade, że obecna technologia handlu o stałym dochodzie miała drogę, zanim w pełni zaspokoi potrzeby po stronie kupna.

“OMS” Rób wiele dobrych rzeczy, ale walczą trochę, jeśli chodzi o czystą egzekucję i głębokie solidne zaangażowanie w wszystkie różne miejsca płynności na rynku – powiedział.

”jako fragmentacja płynności na naszym rynku nadal wzrastał, wymagania czasowe i ekran nieruchomości wzrosły wymagania handlowca po stronie kupna. To generuje trochę chaosu i czasami koncentruje umysły handlowców na jednym miejscu, ponieważ wiedzą, że to jest taki, którego mogą zaufać. Kiedy tak się dzieje, przychodzi kosztem widzenia możliwej cennej płynności w innym miejscu. ”

SpiderWeb

W coraz bardziej rozdrobniony krajobraz o stałym dochodzie, Lee potwierdził, że TS Wyobraź sobie, że koncentruje się na konsolidacji puli płynności i miejsc w jednym kokpicie lub “SpiderWeb”.

“EMS nie jest jedynie koncentrowaniem się na tym fragmentacji rynku, ale także na rynku, ale także na tym fragmentacji, ale także na rynku, ale także na tym fragmentacji, ale także na rynku fragmentacji, ale także na tym fragmentacji rynku, ale także na tym fragmentacji rynku Wprowadzanie danych, które istnieją do środowiska wykonywalnego, które mają być używane jako narzędzie alfa. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji, które budujemy w odniesieniu do routingu do różnych miejsc lub bezpośrednio do różnych dealerów, wszystkie te dane zostaną wykorzystane do napędzania tych zautomatyzowanych decyzji, że będą przynajmniej w krainie TS, dostosowywane przez klienta, – powiedział Lee.

“Kiedy przenosisz wszystkie te informacje o płynności do jednego widoku i udostępniono je klientowi do analizy, to znaczy skąd otrzymujemy naprawdę potężne narzędzia decyzyjne. Nazywamy to TCLA. Analiza kosztów transakcji z L w celu płynności. Daje to możliwość analizy całej realizacji, ale także zawartości płynności, która może pomóc w przygotowaniu decyzji przed handlowaniem. ”

EMS adopcja pozostaje nieco ograniczona do korporacji i stawek z powodu braku elektronizacji niektórych produktów w przestrzeni o stałym dochodzie, a Lee potwierdził, że ekspansja produktu była priorytetem dla TS Imagine po jego przybyciu. Automatyzacja jest jednak głównym celem firmy w ciągu najbliższych kilku lat, ze szczególnym naciskiem na wprowadzanie technologii selekcji dealerów – lepiej znanej jako Algo Wheel Tech na rynkach akcji – do stałego dochodu. Lee potwierdził, że po prostu należy go dostosować do niuansów rynków o stałym dochodzie, biorąc pod uwagę na przykład możliwość handlu instrumentów w porównaniu z innymi.

” Pokaż Uważam, że klienci powinni mieć możliwość wrzucenia ich do routera samochodowego w celu wyboru protokołu i/lub wyboru dealera w zależności od najlepszej dostępnej płynności w tym momencie, ale także możliwość oznaczenia go za pomocą poziomu wigoru, który powinien dyktują zachowanie w dół linii. Są to wszystkie nowsze rzeczy, które myślę dla większości rynku o stałym dochodzie – powiedział Lee.

“Możesz dostać się nie tylko do ceny referencyjnej lub poziomów, ale także o tym, jak zacieniasz cenę, aby wybrać wiele różnych rzeczy, takich jak płynność, zmniejszenie ryzyka lub zwiększenie ryzyka, to, co dzieje się na rynku, szeroki rynek w porównaniu z specyfiką dla tkaku, co jest specyficzne dla tego, co specyficzne dla tykawców. Moim zdaniem klienci powinni mieć możliwość dostosowania. ”

TS Wyobraź sobie, że obecnie oferuje bezpośrednią łączność dealerów z JP Morgan, Citi i Bank of America.

“Bezpośrednia łączność dealera jest niezwykle cenna dla kupna”, Lee powiedział Trade.

“Chcemy upewnić się, że mają wybór w poszukiwaniu najlepszej realizacji i rynku”.

Absolwent Post BlackRock, aby skupić się na wyborze dealerów i bezpośredniej łączności w nowej roli w TS Imagine pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*