Accessfintech Taps Capco do przyspieszenia przyjęcia transformacji po handlu

Główna » Kup stronę » Accessfintech Taps Capco do przyspieszenia przyjęcia transformacji po handlu
Wysłany przez:
forex-generator

CAPCO i ACCESSFINTECH współpracowali do przyspieszenia przyjęcia zarządzania danymi Accessfintch i rozwiązanie przepływu pracy przez menedżerów aktywów i innych firm po handlu.

W ramach nowego partnerstwa, globalna firma doradcza będzie prowadzić dostawę Synergii Synergii Accessfintch dla menedżerów aktywów, banków, brokerów i opiekunów.

Rozwiązanie post-handlowe stało się istotnym narzędziem dla firm do spełnienia reżimu dyscypliny przychodzącej (SDR), określone w ramach rozporządzenia Depozytowe Centralne (CSDR), poprzez zapewnienie skutecznego zarządzania cyklem życia transakcyjnego i benchmarkingu wglądu na całe finansowe ekosystem.

Pozwala również na szybsze adopcja pracy i zmiana inicjatyw zarządzania w celu wspierania firm w rozwiązywaniu wyzwań związanych z operacjami i zgodnością regulacyjną, w tym pojednania ibor, przedpiętające i rozliczenia oraz afirmacje płatności gotówkowych.

możliwości dostarczania projektów transformacji zwiększy tempo, w którym klienci mogą zintegrować swoje operacje z siecią synergii, co pozwala im skorzystać z dodatkowej przejrzystości i pewności, że oferty sieciowe.

“Czy do celów regulacyjnych, ryzyka, wydajności lub kosztów, instytucje finansowe aktywnie prowadzą globalne podróże transformacyjne, aby osiągnąć ogólny uproszczenie procesu i usprawnienie ich ekosystemów technologii. Przez pomiedzenie luki między starszymi i nowoczesnymi systemami, innowacyjne rozwiązania, takie jak starsze i nowoczesne rozwiązania, takie jak Sieć Synergy przyspiesza te podróże i dostarczają opłacalne i wysoce kontrolowane środowiska procesowe oparte na zasady – powiedziała Owen Jelf, partner i globalny szef rynków kapitałowych w Capco.

, aby nadążyć za nowymi przepisami i zwiększoną konkurencją, bankami, brokerami, opiekunami i firmy kupujące koncentrują się na poprawie wydajności i ich platformy technologiczne. Jednak fragmentaryczne lub częściowe dane techniki danych oznaczają zwiększenie kosztów i ryzyko płynności. W tym samym oddechu firmy koncentrują się również na zwiększeniu ich wewnętrznych procesów i systemów. Partnerstwo

Accessfintech z CAPCO wynika ze Spree of Partnerships, sprzedawca Tech założył w ciągu ostatniego roku, który obejmuje like z Clearstream, Broadridge, Janus Henderson, JP Morgan, Goldman Sachs i Symfonii. Ostatnio firma post-handlowa firma rozpoczęcia współpracowała z sześcioma, aby zaoferować klientom usługi danych CSDR.

“Accessfintech jest już współpracuje z krytycznym masą znaczących instytucji finansowych i jest z powodzeniem przetwarzając ponad miliard transakcji miesięcznie. Sprzęgło branżowe technologię branżową CAPCO technologii i operacji Zmiana zarządzania i ekspertyzy dostarczania z naszej sieci synergii i platformy jest ważnym akceleratorem operacja naszych klientów i Transformacja technologiczna “dodała Boaz Zilberman, EVP, rozwój biznesu w Accessfintch.

Post Accessfintech Taps Capco do przyspieszenia przyjęcia transformacji po handlu pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*