Appital rozpoczyna się naboarding firmy kupujących wyprzedzając datę uruchamiania platformy

Główna » Kup stronę » Appital rozpoczyna się naboarding firmy kupujących wyprzedzając datę uruchamiania platformy
Wysłany przez:
forex-generator

Nowa aplikacja do platformy handlowej podejmuje ostateczne etapy przygotowań do jego uruchomienia platformy, które mówi, że przyniesie innowacje technologiczne i automatyzacji na rynki kapitałowe kapitałowe i poprawić odkrycie płynności i tworzenie cen dla niepłynnych pozycji kapitałowych.

Aplikacja powiedziała, że ​​jego platforma zapewni również firmy kupiowe z większą ekspozycją na transakcje możliwości przepływu, a nie wcześniej dostępne przed, pomocniczymi menedżerów portfela i szefów handlu, aby zbudować lepszy obraz płynności, specjalnie dla wysoceficznego, małej i średniej czołówki dyby.

Po udanym programie beta, pierwsza integracja EMS z Flextrade i partnerstwo z turkusem w celu wykonania i rozliczenia, w ciągu najbliższych kilku miesięcy Appital rozpocznie formalne przybieranie kilku globalnych menedżerów aktywów.

Ponad 30 menedżerów aktywów, z ponad 30 bilionem w wysokości ponad 30 bilionów w aktywach, Obecnie podejmują niezbędne kroki prawne i techniczne, aby przyłączyć się do przystąpienia przy przystąpieniu i w pełni wykorzystać platformę z jednego dnia.

Gdy są one przybierane i zintegrowane, Appital powiedział, że platforma pozwoli menedżerom aktywami rozpocząć ustanowienie ich preferencji, aby aktywnie zdobyć ekspozycję na one istotne im przepływy.

“Sukces Appitt do tej pory jest Testament do pędu, który zbudowaliśmy, aby sprostać wyraźnym w branży, aby uzyskać dostęp do płynności, która jest trudna do znalezienia, często przekraczające pięć dni średniej wielkości dnia (adv)”, powiedział Mark Badyra, appit CEO.

“Platforma zapewnia unikalne zdolności do formowania cen w niepowuszeniu pozycji kapitałowej, co pozwala na wykonanie przy minimalnym wpływu na rynek lub ryzyko erozji cenowej.”

Badyra powiedział, że przeprowadza się z beta do legalnego nabierającego, kontynuując rozwój technologii i aktywnie pracuje nad integracją z większą liczbą platform EMS, jak Dobrze jak wykonuje brokerzy, była kulminacją ogromnej ilości wysiłku z zespołu appitów.

“Z niecierpliwością czekamy na kontynuowanie współpracy z naszymi partnerami branżowymi, aby zrealizować naszą wizję, aby wprowadzić innowacje na rynki kapitałowe kapitałowe”, powiedział

Wiadomość o kliencie Appital w Onboarding Process podąża za udaną funduszą 2,5 mln GBP za pomocą Frontline Przedsięwzięcia, które pomogły firmie rozszerzyć swój zespół, gdy porusza się z beta w fazę uruchomienia.

Aplikacja wzmocniła swój zespół techniczny, ostatnio z wizytą Mark Wharton jako szef produktu. Wyznaczył również kilku programistów, starszych inżynierów i Eksperci w zakresie bezpieczeństwa.

Aplikacja pocztowa rozpoczyna się na boardingu firmom boku wyprzedzającym datę uruchamiania platformy pojawił się najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*