Aquis kontynuuje plany ekspansji z przeniesieniem do Dark Trading

Główna » Systemy obrotu » Aquis kontynuuje plany ekspansji z przeniesieniem do Dark Trading
Wysłany przez:
forex-generator

Aquis zawsze miał swoje serce, stając się all-encompassing Exchange Services Usługi i do niedawna Dark Trading pozostawał wymijalny końcowy kawałek układanki. Jednak

Nie jest to już tak. Operator Exchange potwierdził 16 marca, że ​​uderzyła o kontakt z nieawanymi miejscem, UBS MTF, w celu przeniesienia działalności gospodarczej do Aqui, z zastrzeżeniem zatwierdzenia regulacyjnego. Warunki umowy nie zostały ujawnione, jednak oczekuje się, że zostanie ukończony w tym roku i mieć wpływ “marginalnie ACCETIVE” wpływ na przychody za 2022.

UBS potwierdził w oświadczeniu, że w rozmowach z Aquis nad potencjalnym przeniesieniem jego MTF Biznes.

Mówiąc do handlu, dyrektor generalny Aquis, Alasdair Haynes, był Coy o kosztach i przychodach związanych z umową w świetle wyników wymiany, które mają być ogłoszone w mniej niż dwa tygodnie.

Zmiana regulacji

Haynes jest silnym zwolennikiem formacji cen na oświetlonych rynkach i był wokal w jego ostrzeżenia o późnym obrabianiu cen punktów środkowych, powinien być zbyt duży o procent woluminy odbywają się w ciemności.

W głębokim nurkowaniu na zmieniające się poziomy Dark Trading w Wielkiej Brytanii i na rynku europejskim pod koniec ubiegłego roku Haynes powiedział Handelowi, że rynek Wielkiej Brytanii już w limicie tego, co uznano za niebezpieczne dla cen.

, w świetle coraz bardziej korzystnej regulacji w Wielkiej Brytanii byłoby naiwne dla każdego operatora wymiany, aby dać ciemny handel zimnym ramieniem. Ciemne książki są niezbędnym elementem rynków handlowych dzisiaj, a pełne ujawnienie nie zawsze jest w najlepszym interesie inwestorów. Zmiana dostrojenia Aqui powinna zatem nadejść jako niespodzianka, z doświadczonym rynku weteranem Haynes, aby zobaczyć nieuchronność zmiany Struktura rynku i swobodnie potwierdza, że ​​Aquis i UBS MTF były rozmowy przez jakiś czas.

“Rozpoznamy, że głosił o oświetlonym obrotu przez bardzo długi czas, jest bardzo jasne, że istnieje liberalizacja rozporządzenia w Wielkiej Brytanii i dlatego widzimy, że będzie wzrost w ciemnym obrocie”, powiedział.

“Zauważyliśmy w ciągu ostatniego roku, że ciemny handel w Wielkiej Brytanii wzrósł znacznie i brakowało nam. Nie oznacza to, że jestem mniej pozytywny o oświetlonym rynku, działając, ale widzimy rozbieżność rozporządzenia w Europie wobec Wielkiej Brytanii i z przeglądem rynków hurtowych (WMR) potencjał Dark Handel do wzrostu “.

Wielka Brytania w WMR zdecydowała się na bardziej zliberalizowane podejście, potwierdzając wcześniej w tym miesiącu, że będzie złomowanie podwójnych czapek objętościowych (DVC) i umożliwienie systematycznych lokali quasi-Dark Systematyczne internalizarzy do wykonywania w środku między najlepszymi Oferta i oferta poniżej dużej w skali (LIS) między innymi zmianami. Ruchy, które będą – bez wątpienia – zwiększyć poziom ciemnego handlu w Wielkiej Brytanii.

dla Europy, nie tak bardzo. Regulatory po drugiej stronie kanału podjęły wyraźnie przeciwne podejście wprowadzające koc DVC i ograniczający SIS znacząco w ofercie do pchania woluminów handlowych z powrotem na oświetlone rynki w ramach aktualizacji Unii Capital Markets (CMU) ogłoszone w listopadzie. Niezależnie od tego, czy widzi to jakiś biznes przejść do Wielkiej Brytanii, nie można jeszcze zobaczyć, ale wymiana jak Aquis będą czekać, siatki przy gotowym.

“Jesteśmy bardzo niepewni, co się wydarzy w Europie. Rozmowa polega na tym, że zaostrzyli regulację wokół Dark Trading, ale jeśli zrobią to, że nadal chcemy być stanowiskiem, aby oferować ludziom usługi i to być niezwykłym dobrem dla naszej oświetlonej książki “- powiedział.” Będziemy uważnie obserwować zmiany regulacyjne po tej stronie kanału i drugiej strony. W związku z tym jeden jest w stanie wykonać zakłady, a teraz mamy wszystkie żetony, a nie tylko mieć niektóre.

Osoba znana z sprawą potwierdziła, że ​​decyzja UBS w celu przeniesienia jego ciemnej działalności nie powinna być powiązana ze zmianą regulacji MiFID Post-Brexit.

Narzędzia

Na dzisiejszych rynkach jest niezbędna, aby wymienić wszystko, aby zaoferować wszystkim od autrady i aukcjach zamykających, oświetlającym handlu i dark handlującym, aby dostosować się do zmieniającego się rozporządzenia i konkurować prawidłowo. Kiedy nie wiesz, co możesz skierować się do przodu, niezbędne jest, aby zapewnić wszystkie dostępne narzędzia, powiedział Haynes.

Co więcej, formacja cenowa jest siłą napędową wymiany i z tak dużą częścią handlu teraz odbywające się w ciemności, ważne jest, aby wymianę miały wszystkie narzędzia do dyspozycji, aby być świadomym, jak porusza się rynek.

.

“Kiedy nie masz jednego z tych narzędzi w zestawie narzędzi, sprawia, że ​​jesteś bardziej wrażliwy. Aby ukończyć zamiatę, musimy zrobić ciemny handel, więc patrzyliśmy na sposób, w jaki możemy ustanowić firmę” Powiedział.

Aby uzyskać lepszy opis, MTF UBS MTF była metodą dodawania Dark Trading do Listtera Aquis ‘. Dzięki szerokiej istniejącej ofercie UBS MTF posiada chłodno 0,6% udziału w rynku i znaczący strumień dochodów, z których oba zostaną przeniesione na Aqui, gdy umowa się zakończy.

“Należy nagle wejść z startem stałego, więc okazja dla nas do zrobienia tego za pomocą UBS i podejmować aktywa swoich działalności i móc nadal rosnąć, który jest bardzo korzystny” powiedział Haynes. “Banki naprawdę chciałyby mieć niezależny ciemny basen i chcielibyśmy ustawić się jako firma, która może rosnąć i być postrzeganym takim.”

potwierdził, że idea przeniesienia w przeciwieństwie do nabycia było uzyskanie istniejącej mrocznej działalności bez zmian w operacjach użytkowników w celu zapewnienia bezproblemowej przejścia. Ceny i opłaty oraz umowy rozliczeniowe pozostaną takie same, inne niż Fakt, że będą z Aquami, a nie UBS, a podmiot będzie nazywany Aquis Dopasującą Basenie.

Wzrost strategiczny

Aqui ma plany rozwijać UBS MTF, z potencjalnymi przyszłymi planami rozszerzania się w Europę w zależności od stanu rozporządzenia. W roku, który nadejdzie planować również ukierunkowanie zarówno rozwoju nieorganicznego, jak i organicznego, a Haynes potwierdził, że nie wykluczyłoby żadnych przyszłych dodatków, o ile pasują do swojego planu strategicznego.

“Musimy spojrzeć W stałym wzroście dla naszego biznesu, aby upewnić się, że nie jesteśmy biegać przed wejściem, “powiedział. “Nie chodzi o bycie nieśmiałym, musisz być odważny, kiedy myślisz, że ma prawo umieścić żetony na stole”.

Aquis przeszedł kilka inicjatyw partnerskich w ubiegłym roku, dalsze łączenie wznosi się sieć ofert biznesowych, ponieważ uważa, że ​​rolę wszystkich znajomych operatorów usług wymiany. Wcześniej w tym roku rozpoczęła bezpośrednie połączenie między usługami EquityClear LCCH SA i jego europejski MTF do zaoferowania użytkownikom zwiększenie siłowności margeiningu i rozliczeniowych w lutym.

bardziej ostatnio ogłosił podwójną listę dla Grupy do handlu w segmencie Aquis Giełdy Giełdy Wschodniej w zeszłym tygodniu w ofercie, aby samodzielnie prowadzić .

“Jeśli pójdziemy i umieścimy się na naszym własnym rynku, a jesteśmy regulatorem, to tak, jakby pytać o dzieci do oznaczenia ich Własna praca domowa – powiedział Haynes. “Chcemy podwójną listę, więc mamy korzyści z naszego rynku, ale faktycznie nie możemy zaznaczyć naszej pracy domowej, więc musimy utrzymać listę na rynku AIM”.

Post Aquis kontynuuje plany ekspansji z przeniesieniem do Dark Trading, pojawiły się najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*