Aquis wprowadza Dark Pool do Europy

Główna » Systemy obrotu » Aquis wprowadza Dark Pool do Europy
Wysłany przez:
forex-generator

Operator wymiany pan-europejskiej Aquis wprowadził swoje miejsce handlowe Dark Trading do Europy.

nazwał Aquis Aquising Basen (AMP) UE, nowe miejsce jest siostrą Aquis ‘Dark Trading Business w Wielkiej Brytanii, którą wchłonęła z UBS w kwietniu. Umowa była pierwszym ruchem operatora wymiany w Dark Trading.

, rozmawiając z handlem o umowie w marcu, dyrektor generalny Aquis, Alasdair Haynes, powiedział, że firma rozważy uruchomienie odpowiednika UE w ciemnej puli w zależności od regulacji.

organów regulacyjnych po obu stronach kanału wydawało się różnić w swoich podejściach do Dark Trading na początku tego roku, a Wielka Brytania planuje złomować ciemne limity wolumenu (DVC) i UE najwyraźniej chętnie ustąpiły nie do przeniesienia miejsc . Jednak w swojej najnowszej aktualizacji do MiFID II europejskie organy regulacyjne zaczęły bawić się pomysłem złomowania DVC.

w a Oświadczenie, Aquis potwierdził, że migracja istniejącej brytyjskiej Dark Pool (UK AMP) na jego wewnętrzną technologię ma zostać zakończona 19 września.

“Dark Trading nadal rośnie w Europie i zamierzamy być ważnym graczem na tym rynku”, powiedział David Stevens, dyrektor ds. Skarbowych w Aquis Exchange, w oświadczeniu.

”Dlatego uruchomienie wzmacniacza UE reprezentuje zatem Ważny kamień milowy dla Aquis, ponieważ nadal rozwijamy naszą obecność w tej przestrzeni. ”

Post Aquis wprowadza ciemną pulę do Europy, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*