ASX mówi, że projekt DLT On-Track dla 2023 r. Jak Gimnazjowy wybiera problemy z rozliczeniami i rozliczeniami

Główna » Systemy obrotu » ASX mówi, że projekt DLT On-Track dla 2023 r. Jak Gimnazjowy wybiera problemy z rozliczeniami i rozliczeniami
Wysłany przez:
forex-generator

Australijska Exchange Securities Exchange (ASX) została opowiedziana przez bank centralny kraju, że musi naprawić aspekty jego operacji rozliczeniowych i rozliczeniowych po przerwie rynkową 16 listopada 2020 r., Która grupa wspomniała, że ​​weźmie to pod uwagę Przygotowuje się do przenoszenia na nową platformę opartą na technologii LEDGER (DLT).

Poruszanie szachy – ASX System rozliczeniowy i rozliczeniowy – do platformy DLT za pomocą aktywa cyfrowego została zaplanowana od 2016 r., Ale z opóźnieniem.

Na adresie AGM jego przewodniczący potwierdził wymianę, jest nadal na dobrej drodze do Go-Live w kwietniu 2023 r.

Niezależny przegląd prowadzony przez IBM zakończył w zeszłym miesiącu, że dzień długi w australijskiej wymianie papierów wartościowych (ASX) W listopadzie był spowodowany uruchomieniem nowego systemu handlowego, który nie był gotowy do życia.

Na adresie AGM, ASX również zauważył “Zajmując się wszystkimi zaleceniami niezależnego sprawozdania eksperta zleconego do zbadania incydentu i ulepszenia naszego zarządzania projektami, dostawami i wykonywaniem praktyk”.

Następnie Rezerwowy Bank Australii (RBA) wydał obecnie ocenę ASX w ciągu ostatniego roku i zauważył: “W bilansie, Bank stwierdził, że obiekty prowadziły ich sprawy w sposób, który promuje ogólną stabilność w sposób Australijski system finansowy. Jednak ASX będzie musiał złożyć wysoki priorytet na temat rozwiązania zaleceń związanych z marginesem w ASX Clear (futures) i ryzyko operacyjnego we wszystkich obiektach ASX CS. ”

RBA stwierdził, że ASX miała tylko “częściowo zaobserwowane” standardy ryzyka operacyjnego na jego platformach rozliczeniowych i rozliczeniowych. Zapytał ASX, aby rozwiązać ustalenia niezależnego przeglądu projektu aktualizacji platformy ASX, w tym do przenoszenia odpowiednich ustaleń do szachy Projekt zastępczy.

ASX CEO, Dominic Stevens, wydawało się, że wentylację frustracji otaczającej incydent podczas AGM, kiedy powiedział: “Ilość transformacji, redukcja zadłużenia technologii i obniżenie nieodłącznych ryzyka nigdy nie było tak wysokie jak w ciągu ostatnich pięciu lat i będzie jeszcze lepszy w kolejnych dwóch. Zmniejszenie incydentów i przestojów o około 90% podkreśla zmniejszenie ryzyka operacyjnego, jednak nadal pracujemy ciężko na ostatnio 10% Trakcja publiczna. ”

Przestępstwo Rynku w dniu 16 listopada nastąpił rozpoczęcie nowej wersji systemu handlu instrumentem kapitałowym Excial Operator dostarczony przez NASDAQ, ASX Trade, gdzie awarie oprogramowania spowodowały niedokładne dane rynkowe.

ASX powiedział, że wdrożyło rozwiązania niezależnie od przeglądu IBM Listopad, w tym restrukturyzacja działalności własnych i starszych remont przywódczy, aby to odzwierciedlać.

Giełda oświadczyła również, że wyrafinował nowych praktyk uwalniania usług, wniesiony w zewnętrznych specjalistów w celu poprawy swoich możliwości testowych i dostosowali swoje projekty i korporacyjne ramy zarządzania ryzykiem bliżej.

Post ASX mówi, że projekt DLT na ścieżce na 2023, jak wymiana zaznacza się nad rozliczaniem i zagadnienia rozliczeniowe pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*