ASX System Trading nie był gotowy do zamykania na żywo, podsumowuje przegląd przestoju IBM

Główna » Systemy obrotu » ASX System Trading nie był gotowy do zamykania na żywo, podsumowuje przegląd przestoju IBM
Wysłany przez:
forex-generator

ASX System Trading nie był gotowy do zamykania na żywo, podsumowuje przegląd przestoju IBM Długi dzień przestoju na australijskiej wymianie papierów wartościowych (ASX) w listopadzie został spowodowany uruchomieniem nowego systemu handlowego, który nie był gotowy do prowadzenia na żywo, zawarta niezależna przegląd prowadzona przez IBM.

Przestępstwo rynkowe W dniu 16 listopada nastąpiło rozpoczęcie nowej wersji systemu handlu kapitałowego operatora wymiany dostarczonego przez NASDAQ, ASX Trade, gdzie awarie oprogramowania spowodowały niedokładne dane rynkowe.

ASX powiedział po potwierdzeniu problemu, że system był wszechstronny testing w ciągu ostatnich 12 miesięcy, w tym czterech prób próbnych klientów, stron trzecich i NASDAQ.

IBM podkreślił siedem czynników, które wskazali, że platforma ASX Trade Platforma nie była gotowa na żywo, w tym zapotrzebowanie na potrzeby dodatkowych testów, kilka otwartych wad i luk w zasięgu testowym, stwierdzono również, że istnieją luki w ryzyku dostaw i procesy zarządzania problemami projekt.

.

“zarządzanie przeniesiono do grupy, która miała szeroką gamę obowiązków, a grupa nie uwzględniła kluczowej roli. Przesunięta rozcieńczona uwaga na projekt” Dodano raport.

ASX stwierdził, że od czasu wdrożenia rozwiązań niezależnie przeglądu IBM od listopada, w tym restrukturyzację swoich akcji Business i starszy remont przywództwa, aby odzwierciedlić to.

Giełda oświadczyła również, że wyrafinował swoje nowe praktyki uwalniania usług, wniesione w zewnętrznych specjalistów w celu poprawy swoich możliwości testowych i dostosowali swój projekt Ramy zarządzania ryzykiem przedsiębiorstw dokładniej.

“Ostatnio list listopada spadł o wysokich standardach ASX. Wierzyliśmy, że oprogramowanie było gotowe do GO-LIVE, podobnie jak nasz dostawca technologii NASDAQ. Oczywiście były problemy, które były szczególnie rozczarowujące, biorąc pod uwagę znaczny postęp, który dokonaliśmy na sprężystości w ostatnich latach ” powiedział Dominic Stevens, CEO ASX.

Regulator rynków dla Europy wydali raport w marcu podnosząc obawy dotyczące polegań na temat transakcji na temat danych i dostawców oprogramowania, zgodnie z kilkoma innymi dużymi zaciemniami wymiany powołując się w przestoju ASX w listopadzie obok podobnych wydarzeń w Euronext i Giełdzie Tokio.

System handlowy POST ASX nie był gotowy do przebywania na żywo, podsumowuje Przegląd przestoju IBM pojawił się najpierw w handlu.

.