Avelacom skala asian operacji z wdrażaniem Bursa Malaysia

Główna » Systemy obrotu » Avelacom skala asian operacji z wdrażaniem Bursa Malaysia
Wysłany przez:
forex-generator

Avelacom, jedna z największych na świecie łączność o niskiej opóźnienia, infrastrukturę IT i dostawców rozwiązań danych, ma ten tydzień w tym tygodniu wdrożył swoją obecność (POP) na giełdzie Malezji, handel może wykazywać wyłącznie.

Jest to najnowsza w serii ruchów z Avelacom, aby pogłębić swoją obecność w Azji. Firma niedawno ustanowiła swoje pop na giełdzie Tajlandii (SET) w Bangkoku, a także rozszerzając swoje partnerstwo z Singapur Exchange (SGC), aby poszerzyć swoje portfolio związane z usługami kolokacji i łączności. Wcześniej w tym miesiącu stał się także Japonii Group Group (JPX) Dostawca Network Partner-Global-Global-Global, dając instytucje finansowe bezpośredni dostęp do wymiany obsługiwanych przez JPX, w tym Giełda Papierów Wartościowych Tokyo (TSE), Wymiana Osaka (OSE) i Tokyo Commodity Exchange (TOCOM).

“Nasza konfiguracja infrastruktury w ramach JPX jest znaczącym kamieniem milowym dla naszego rozwoju Ponieważ wspiera nasz wzrost w Japonii, “wyjaśnił Aleksey Laricheva, dyrektor generalny Avelacom. “Wśród naszych klientów są globalne banki, fundusze hedgingowe i zastrzeżone firmy handlowe, a wszystkie z nich coraz częściej chcą być w stanie handlować rynkami multi-aktywami, takimi jak instrumenty finansowe JPX”.

Jego obecność w Bursie Malezji otwiera dostęp do jednego z najbardziej żywych rynków w regionie. W ubiegłym roku rekordu rekordualne wolumeny pochodne obrotowe na temat wymiany Malezji, z 18,4 mln kontraktów objętych obrotem w 2021 r., Budowanie poprzedniego rekordu wysokiego 18,2 miliona Umowy zarejestrowane w 2020 r.

“Mamy agresywne plany ekspansji w Azji i zamierzamy ustawić nowe benchmarki o niskim dostępie do opóźnienia na szerokich rynkach”, powiedział Larichev. “Bursa Malezja jest na radaru wśród handlowców instytucjonalnych ze względu na niedawne wysiłki na rzecz utrzymania wzrostu wolumenu obrotu i tworzenie nowych możliwości handlowych. Te ruchy rysują większe Międzynarodowy udział i zachęcanie do globalnych inwestorów do handlu na rynku instrumentów pochodnych Malezji “.

W skali Post Avelacom w górę Azji Operacje z wdrożeniem Bursa Malaysia pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*