Axetrading Głównych kroków, ponieważ założyciele odbierają tylne, aby wspierać nową fazę wzrostu

Główna » Technologia » Axetrading Głównych kroków, ponieważ założyciele odbierają tylne, aby wspierać nową fazę wzrostu
Wysłany przez:
forex-generator

Axetrading General Executive, Ralph M Henke, odgrywa się z jego roli, ponieważ założyciele firmy Mark Mark Watters i Dinos Daborn cofają się w ofercie, aby wykorzystać nowe możliwości na rynku dla firmy.

Zgodnie z ogłoszeniem z założycieli trzech kierowników dokonują sposobu na promocję kluczowych pracowników i dodanie nowych członków kierownictwa wyższego szczebla w ofercie “zajmują się znaczącymi możliwości rynkowych, które leżą przed sobą”.

Chociaż przestanie być pracownikami firmy, Watters i Daborn pozostaną jako kluczowych interesariuszy.

“Z wielkim możliwościami przed sobą, my i kluczowi inwestorzy stworzyliśmy strukturę zarządzania, która najlepiej pasuje do potrzeb firmy w ciągu najbliższych kilku lat” – powiedział Daborn i Watters w wspólnym oświadczeniu.

“W ramach tego, że zgodziliśmy się zejść z zarządu, a w odpowiednim czasie przestanie być również pracownikami. Pozostajemy znaczącymi i zaangażowani akcjonariusze w firmie stworzyliśmy i będzie nadal aktywnie wspierać swój ciągły udany rozwój. ”

założycieli Watters i Daborn będą współpracować z prezesem Wyczyścicym Mark Cappell obok innych starszych menedżerów do ukończenia procesu przekazania.

“Zarząd uznaje ogromne zaangażowanie i wizję założycieli w doprowadzenie spółki z pomysłu, aby zatrudniać prawie 80 osób obsługujących globalną bazę klientów, z przychodami rosnących o 60% w ubiegłym roku” – powiedział Cappell.

” Wdzięczny, że zgadzają się, że nadszedł czas, aby założyciele wrócili z aspektów operacyjnych biznesu, a my zadamy ich bieżące wsparcie, ponieważ prowadzimy firmę do większego sukcesu. ”

Axetrading dokonał kilku inwestycji w swojej ofercie w ciągu ostatnich 18 miesięcy, sparcia partnerstwa z indonezyjską giełdą (idx), która poszła na żywo Dzięki elektronicznej platformie handlowej oraz z lodem, który widział dodanie kilku narzędzi cenowych i analityków dodanych do jego cytowania i systemu zarządzania realizacją (Kema).

Post Axetrading Chef Steps Down jako założyciele odbierają wstecz na wsparcie nowej fazy wzrostu, pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*