Bank of America Global Banking i Rynki Prezes na emeryturę na koniec roku

Główna » Sprzedaj stronę » Bank of America Global Banking i Rynki Prezes na emeryturę na koniec roku
Wysłany przez:
forex-generator

Bank of America Global Banking i Rynki Prezes na emeryturę na koniec roku Główny oficer operacyjny i prezes globalnej bankowości i rynków w Banku Ameryki potwierdził plany przejścia na emeryturę po 13 latach z bankiem inwestycyjnym.

Tom Montag wkroczy na koniec tego roku, powiedział Bank of America, dodając, że plany sukcesji zostanie ogłoszone w nadchodzących tygodniach.

Montag dołączył do Merrill Lynch w 2008 roku jako szef globalnej sprzedaży i handlu przed połączeniem z Bank of America. W najnowszych rolach Montag był odpowiedzialny za swoje instytucjonalne firmy serwujące i jego działalności sprzedaży i handlu rynkami globalnymi.

Przed dołączeniem do banku Ameryki Montag spędził ponad dwie dekady w Rival Investment Bank Goldman Sachs, ostatnio jako szef globalnych papierów wartościowych.

“Tom dołączył do firmy podczas jednego z najtrudniejszych okresów w historii usług finansowych i umiejętnie kierował firmą Bądź jedną z niewielu instytucji finansowych, które mogą pomóc klientom zebrać gotówkę, przenieść pieniądze, rozszerzyć się na nowe rynki i zarządzać ryzykiem na każdym głównym rynku na całym świecie, dodał Moynihan.

obok jego emerytury, Bank of America powiedział wiceprzewodniczący Anne Finucane przejdzie na emeryturę na koniec 2021 roku po ponad 26 latach z Bankiem, po dołączeniu do poprzednika Floty Bank jako główny oficer marketingowy w 1995 r.

od Banku Floty Nabycie, Finucane służył jako Globalna Szefowa Strategia Banku i Oficer marketingowy przez prawie 11 lat i jako wiceprezes Przewodniczący przez ostatnie sześć lat odpowiedzialnych za prowadzenie jej środowiskowego ładu społecznego i korporacyjnego (ESG) i strategie wdrażania kapitałowego.

Wiadomości podążają za odejściem Banku Ameryki Szef Usług Wykonawczych dla Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), Natan Tiefenbrun, który opuścił firmę dołączyć do Cboe Europe jako głowy akcji w czerwcu.

Post Bank of America Global Banking and Markets Prezydent na emeryturę na koniec roku pojawiły się najpierw w handlu.

.