Barclays Investment Bank Operations Durs dołącza systemy Baton w tej samej roli

Główna » Sprzedaj stronę » Barclays Investment Bank Operations Durs dołącza systemy Baton w tej samej roli
Wysłany przez:
forex-generator

Dawny dyrektor operacyjny Barclays Investment Bank dołączył do dostawcy technologii POST-handlowych i Blockchain, systemów batonów w tej samej roli.

David Ornstein został powołany jako pierwszego głównego oficera operacyjnego Batona, łącząc się z Barclays Investment Bank, gdzie wcześniej spędził 13 lat, zwłaszcza prowadząc instytucję poprzez transformację procesów biznesowych.

Przed dołączeniem do Barclays, Ornstein spędził również dwa i pół roku w Deutsche Bank jako jego główny oficer operacyjny dla swojego przedsiębiorstwa handlowego USA i działa również jako stały handlowiec na dochody w obu bankierach zaufania i niedźwiedzie stearns.

Jako pierwszego dorazającego przez Batona jest pierwszym dyrektorem operacyjnym, będzie odpowiedzialny za skalowanie firmy jako popyt rynkowy na rozproszoną technologię księgi (DLT) nadal rośnie.

Baton twierdzi, że jego rozwiązania DLT ułatwiły ruch Dotychczasowe rozliczenia w wysokości 3,5 biliona dolarów.

“z rozległym doświadczeniem dostarczając rozwiązania operacyjne dla firm globalnych, jest praktykującą na szczycie swojej gry – powiedziała Arjun Jayaram, założyciel i dyrektor generalny systemów Baton.

” David dołącza do zespołu światowej klasy liderów branży I jego rozległe doświadczenie operacyjne, zarówno w branży bankowości, jak i pomagają szybko osiągnąć skalę, udowodni instrumentalny, ponieważ wykonujemy naszą strategię 2022 “.

Powołania Ornsteina wynika z dodatku kilku weteranów branżowych do Arsenału Batona w ostatnim roku: w tym przewodniczącego przewodniczącego handlu femalerem towarowym (CFTC), Christopher Giancarlo, i kontrakty terminowe i rozliczeniowe weteran, Jerome Kemp, który zarówno dołączył jako doradcy w zeszłym roku .

Kilka rozwoju koncentrowanego na rynku odbyły się ostatnio na rynku, podkreślając rosnące popyt na technologię.

. W grudniu ubiegłego roku, State Street, Vanguard i Symbiont ukończył pierwszy handel na żywo za umowę do przodu FX za pomocą DLT i pierwsze międzybankowe rozstrzyganie bez ryzyka poza CLS przy użyciu RDO CORE-FX odbyło się.

Post Barclays Investment Bank Operations Heads Joins Systems Baton w tej samej roli pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*