Bernstein Najnowszy broker do przyłączenia się do apetytu przed uruchomieniem europejskiego

Główna » Kup stronę » Bernstein Najnowszy broker do przyłączenia się do apetytu przed uruchomieniem europejskiego
Wysłany przez:
forex-generator

Bernstein stał się najnowszym brokerem do dołączenia do rynku kapitału własnego i platformy księgowej, appit, przed nadchodzącym uruchomieniem.

Aplikacja ma na celu zapewnienie większej przejrzystości rynków kapitałowych i daje dostęp po stronie spoczynku do transakcji, które wcześniej mogły nie mieć ekspozycji na ulepszone odkrycie płynności i tworzenie cen w sytuacjach niepłynnych. Przepływ

powstał na platformie można teraz wykonać za pośrednictwem Bernsteina.

“Nasze etos koncentruje się na rynku instytucjonalnym i dążymy do dostosowania się do interesów naszych klientów kupidowych” – powiedział Toby Bayliss, szef europejskiego handlu elektronicznego w Bernstein Autonomous.

“zapewnia innowacyjne, zautomatyzowane i bardziej wydajne Sposób dla klientów do płynności źródłowej i dostępu, poprawiając naszą podstawową rolę jako broker wykonawczy “.

Platforma roszczeń ma ponad 30 menedżerów aktywów Z 30 bilionem w wysokości 30 bilionów dolarów w ramach zarządzania przygotowanie do przyłączenia się do uruchomienia, który ma się odbyć później w tym roku.

Appitt stwierdził, że kierownicy aktywami odegrali zasadnicze przy wyborze nominowanej listy brokerskiej i że raz na miejscu będą mogli dostosować ich ekspozycję na przepływ transakcji i nominować brokerów do egzekucji.

“Pracowaliśmy z Bernsteinem, aby rozwinąć platformę z fazy wczesnego rozwoju” – powiedział Mark Mark Badyra, dyrektor przydatny o appitów.

“Menedżerowie aktywów powiedzieli nam, że chcieliby użyć Bernsteina do wykonania tego typu przepływu Ich niezależna pozycja rynkowa i silna koncentracja na badania. Nasza współpraca daje naszym wspólnym bazie klienta funkcjonalność, aby znaleźć nowe źródła płynności, które będą unikalne w porównaniu z innymi platformami napędzanymi technologicznie. ”

Platforma utworzyła kilka sojuszy przed jego uruchomieniem w ofercie do wzmocnienia Jego oferta, w tym uruchomienie aplikacji na pulpicie w systemie OpenFin’s i integracja z systemem zarządzania EXPLETRADE.

Post Bernstein Najnowszy broker do przyłączenia się do apetytu przed europejskim uruchomieniem pojawił się pierwszy w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*